Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rosszul gondolom?

Szerintetek rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem a legjobb barátommal és szóba jött a barátság mint szó. Azt mondta hogy ő akkor mondja a másikat a barátjának ha volt már a házában. Én azt mondtam hogy akkor vallom 100%ban a barátomnak ha láttam pl meztelenül vagy ilyenmi. A lényeg hogy olyan dolog legyen ami nem olyan nagyon alap dolog. Egy masik barátomat akkor mondtam 100%ra mikor suliba hamarabb el lettünk engedve órárol és elmentünk tesi után wc re és ő gyorsan kakilt is. Szerintem akkor van meg a 100% bizalom. Ő nagyon furcsálta a dolgota. Szerintetek rosszul gondolkozok vagy csak furcsa? 16/f

2020. szept. 24. 15:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%
Ovisok vagytok.
2020. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátság ott kezdődik, hogy megbízhatsz a másikban.


Kérdező: lényegében te is ezt pedzegeted, hiszen sok embernek bizalom szükséges hozzá, hogy le merjen vetkőzni meztelenre a másik előtt, vagy pl hogy kakiljon előtte.


Ha úgy érzed, hogy a másik előtt nem kell megjátszanod magad, 100%ban felvállalhatod előtte a véleményed, a jellemed, a gondolataid, az érdeklődésedet. És ő olyannak fogad el, amilyen vagy és úgy szeret, na az a barátság. Szerintem

29/F

2020. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!