Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb. 6 éve találkoztam először egy barátnőm által ismertem meg és az ő szülinapi buliján voltam én is, és az a fiú is.

Nagyon jól elvoltunk azon a bulin. Utána kb 2 évvel később 2016-ban megint találkoztunk ugyan annak a barátnőmnek a szülinapi buliján. Rég volt nem igazán emlékszem rá.. Barátnőmnek nem merem elmondani hogy tetszik... De megkérdeztem a barátnőmet és mondta hogy nincs fent semmilyen közösségi oldalon és így nemtudok vele beszélni...De viszont érdekel mivan vele..hiányzik..tudok tenni valamit?

Kérlek komoly válaszokat, így is elég rosszul érzem magam..


2020. szept. 26. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre max arra várhatsz, hogy újra találkozzatok valahol, valószínüleg a barátnőd buliján. Eddig nekem is olyankor voltak a pozitív fordulatok, amikor nem számítottam rájuk.


Sok szerencsét!

2020. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezni meg nyugodtan tőle,ha esetleg tudja a teló számát kérd el tőle, aztán bátorság és hívd fel az illetőt és beszélj vele majd egy találkát beszélj le vele, sok sikert 🙂
2020. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm 🙂 megpróbálom
2020. szept. 26. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, de ne megpróbáld ha nem csináld is meg,sokkal biztosabb 🙂
2020. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A baratnőd is elèti valahol, ha elhivja a sznapi bulijara. Nem ertem a problemat.

Irjal ra vibert, smst barmit

2020. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!