Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tesztek, ha úgy érzitek,...

Mit tesztek, ha úgy érzitek, hogy egyre inkább csak téged érdekel a barátságotok?

Figyelt kérdés
Amikor csak Te keresed, és sokszor válasz sem érkezik messengeren? Majd amikor szóvá teszed, megkérdezed mi a probléma közli, hogy keressem más társaságát. Megsértődött, holott Ő talált kifogásokat is,amikor programokat szerveztem.
2020. szept. 27. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdeznem, hogy van-e valami problema, amin segithetunk? Ha van, es megoldhato, megprobalkozom, hogy helyre jojjenek a dolgok. Ha nincs, vagy nem oldhato meg, akkor tudomasul veszem, hogy rajtam kivul allo okok miatt veget fog erni a baratsag, nem kapalozok tovabb, hagyom. Ha visszatalal hozzam, akkor minden ok, ha nem, akkor tenyleg ennyi volt.
2020. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már velem is megesett ilyen. Tudom, elég nehéz feldolgozni. Először is próbáld megbeszélni a másikkal. De ne messengeren, hanem élőben, amikor "nincs menekvés". Mondd el neki, hogy neked mi a problémád, hogy ze úgy érzed, hogy ez az egész vsak egy oldalú... Aztán várj, és ha nem fog a továbbiakban sem történni semmi, akkor hagyd. Maradjatok barátok, csak inkább abban az ismerősöm szinten. Elég rossz, főleg, ha te azt a személyt közel érzed magadhoz, de máskülönben csak csak magad teszed tönkre. Az a baj, hogy mindig vannak ilyen jönnek-mennek emberek az életben.
2020. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!