Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor tetszek neki, vagy...

Most akkor tetszek neki, vagy tudat alatt ad ilyen jeleket és nem tudja hogy ez nekem úgy jön le hogy bejövok neki?

Figyelt kérdés
Ha társaságba vagyunk mindig "flegmazik" velem,(nyilvan nem úgy kell érteni hogy hozzám se szól magatol, hanem haverkent bsztat neha) szunetbe az előttem lévő padba ül be a széket hatraforditja és úgy telozik. Ekkor nem igazán beszélgetünk, hanem csak nézzük egymást vagy telefonozunk. Ez van ha társaságba vagyunk. De mikor csak 2en vagyunk rohadt kedves.sulitol Hazafelé van egy 20 m es táv amin eggyut megyünk mert ő másik utcába lakik mint én. Tavaj nem köszönt mikor elvaltak útjaink,(Xd)vagy max egy csa Vál. az éven az első pár napba sziaval köszönt azóta hali vagy pá pá (a legyen hogy aranyosan) szóval ha 2 en vagyunk akkor jofej. Ezért is tetszik. (néha nyomulosnak néz ki szóval ha ő osztja a papírokat dogahoz nagyon hozzaer a kezéhez, hazafelé mellettem setal(alapból rohadt gyorsan megy de ha mellette vagyok lassít hogy egyszerre menjünk,plusz egyszer észrevettem hogy figyel rá hogy ugyan azzal a lábbal lépjünk, és színre osszeer a vállunk.)egyszer uzibe beszolt (annyit hogy kit érdekel) aztán utána nem írtam neki és bocsánatot kért, plusz másnap is. Szóval nem tudom hogy csak azért kedves velem mert ott nem hallja más, és milyen "gáz" már mások előtt kedves lenni egy lányal.szoval nem értem. Ebbe segitsetek😊
2020. szept. 30. 16:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem bejossz neki, lehet csak fel h a haverjai kigunyoljak h bejossz neki. Egyszer hozzaszolhatnal társaságban és nézd a reakcióit.
2020. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!