Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha sulin kívül...

Mit csináljak ha sulin kívül nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
A nyáron lett vége a kapcsolatomnak és ott jöttem rá hogy egy ember sincs akivel tudnék találkozni és megosztani a problémáimat. Elég visszahúzódó típus vagyok ezért akkor megfogadtam hogy suliba sokkal nyitottabb leszek mindenkivel. Igazából sikerült is már most sok emberrel javult a kapcsolatom, új embereket ismertem meg bár őket még csak ilyen ismerősöknek mondanám. Szerencsére elértem arra a szintre hogy az esetek nagy részébe nem vagyok egyedül szünetekbe és ez nekem már egy nagy előre lépés. Viszont itt úgymond könnyű dolgom volt hiszen naponta körül vettek emberek így nagyon sok lehetőségem volt a beszélgetésre. Na de amikor otthon vagyok egyszerűen nem tudok kivel találkozni. Osztálytársaimmal elég messze lakunk egymástól és valahogy ők nem is igénylik a találkozást nem csak velem hanem úgy mindenkivel meg van nekik a saját kis életük, párkapcsolatuk. Viszont jó lenne ha sulin kívül is pl hétvégén, szünetekbe is lenne társaságom. Ti esetleg hol szereztetek barátokat?
2020. okt. 4. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én neten, sőt... Suliban kb senkivel se voltam jóban, 1-2 emberrel csak. Minden barátom neten ismertem meg. Volt tartós is, meg kevésbé, de a sulis barátságoknál mindenképp tartósabb.
2020. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. okt. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!