Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem egy jó barátot....

Elvesztettem egy jó barátot. Nincsenek igaz barátaim. _. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában nagyon sokat filózok egy régi igaz nagyon jó barátságon.Egy osztálytrársamról szól a sztori, jóban voltunk,de mondhatni sehogy sem viszonyulunk egymáshoz, néha váltottunk egy-két szót,de semmi különös.

1 éve baratkoztunk össze igazán,nem is tudom,lehet azért,mert akkor egy másik baráti körben voltam,osztályon belül, és elkezdtem vele többet beszélgetni,random dolgokról, és elhidegültem tőlük.Aztán ezt folytattuk..Akkor 7-dikesek voltunk.

Nagyon összebarátkoztunk, csomót nevettünk,hülyültünk,még egy beteg szektát is "alapitottunk" viccből.

Egész nyáron dumálunk, találkozgattunk játszótéren,felmentünk a városba, fórumba stb.. Rengeteget beszéltünk. Néha volt egy pár vitánk elhanyagolható dolgokról,aztán ezen is röhögtünk. Kitaláltuk minden féle baromságot.

Aztán kiderült róla hogy más..( Elég ironikus a dolog,de én kissé homofób vagyok,no offense) Viszont nem utáltam meg emiatt, ugyanis nagyon kedveltem,és ismertem milyen. Ugyanúgy hülyültünk.

Majd jött a középiskolai felvételi, leálltunk a hülyüléssel, ugyanis ő rettenetesen izgult,félt, rengeteget tanult. Én is izgultam egy kicsit,de nekem nem nagyon számított az írásbeli vizsga. Egy kicsit elhidegültem tőle. Sokat irogatott, 5 percenként,volt hogy éjfélkor is.

Eléggé meguntam,és a hirtelen haragom előjött,majd letiltottam. Én megharagudtam,ő megsértődött. Teljesen eltávolodtunk,nem is beszéltünk .

Aztán elkezdtem patkánykodni, viccelődtem a másságával (bár ezt rejtetten) ha valamit a suliban, órán ki kellet osztani valamit,neki óvatosan oda dobtam,nem adtam stb..

Aztán nem foglalkoztunk egymással és vissza kerültem a régi társaságomba. Velük egyáltalán nem vagyok olyasféle viszonyban,mint amilyenben voltam vele. Nemrég megtaláltam az egyik baromságunk általi melléktermékét,amiben leveleztünk egy órán. Mostanában egyébként is szomorkás voltam,mert jön a ballagás, sokszor egyedül érzem magam. Amikor megtaláltam teljesen szét estem és elkezdtem bőgni mint egy kislány. Eszembe jutott a múlt nyár, aztán ahogy összevesztünk.Mondhatni teljesen depis lettem. A suliban ezt nem mutatom ki,mert hülyének néznének. Elveszettnek érzem a világomat. A középiskolából ahová felvettek,a jövőbeli osztálytársaimat egyáltalán nem ismerem.


Szerintetek mit csináljak?


Szeretnék kibékülni vele,de nem merek még hozzászolni se.

Próbálják meg valahogy szóba elegyedni vele?


Vagy esetleg hanyagolják, és keressek új barátokat?

(Ha igen azt hogy kell?) :')


Normál válaszokat nagyon köszönöm!:')



2019. máj. 16. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd újrakezdeni a barátságot és el tudod fogadni továbbra is, hogy más, akkor szerintem keresd fel. Kérj bocsánatot a viselkedésedért és kész. Aztán majd alakul a dolog. Új osztálytársak miatt ne aggódj, valószínűleg az osztály nagy része tiszta lappal fog indítani, páran lesznek akik ismerik egymást csak. Jönni fognak a barátságok maguktól, csak légy önmagad :)
2019. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele kibékülni, legalábbis bocsánatot biztos hogy kérj.


Lehetőleg akkor ha látod hogy mondjuk jó napja van, és ne reggel tedd álmoskásan. Ha lehetne tippem akkor ballagás után tenném szívem szerint.


Ha nem próbálod meg, akkor biztos nem sikerülhet. Ha megpróbálod és nem sikerül, legalább tudod hogy megpróbáltad.

2019. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik hívd fel!
2019. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!