Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem válaszol mit tegyek?

Nem válaszol mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat beszéltünk régen most meg a semmiből csak elkezdett ignorálni. Nem tiltott le de messengeren is bekapcsolta valószínűleg az "üzenetek figyelmen kívűl hagyása" opciót mivel semmire sem válaszol és még csak meg se kapja az üzeneteimet pedig látom hogy elérhető. Snapen is hiába írok vagy hívom 0 reakció. Amit utoljára írt az az hogy "sajnálom, nehéz megmagyarázni és valószínűleg nem is hinnél nekem" mire elkezdtem kétségbeesetten írogatni hogy mi a f@#z mi történt de totál ignorál. Hiába hívtam semmi. Még csak le se tette. Bocsánat hogy ilyen nyomorék vagyok hogy itt teszek fel egy ilyen kérdést de túlságosan is szánalmasnak érzem magam ahoz hogy élőben valakinek elpanaszkodjam mi történt és tanácsot kérjek. Azért is elnézést kérek ha valami értelmetlen de tényleg nem tudom mit csináljak.

2020. márc. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de csak egy dolgot tehetsz, ha nem akar veled beszélni: tudomásul venni és elfogadni a döntését és nem keresni többé.
2020. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Lehet eddig összekevert vkivel es nem is neked akart irkalni :D
2020. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 hónapig?:"D
2020. márc. 18. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemtom , kiről van szó, de lehet, hogy szerelmes beléd; még akkoris lehet, hogyha azonos a nemetek.

De ha ő már nem kíváncsi rád, mert nem reagál, akkor hagyjad, nem érdemes rá időt fecsérelni, ha arra sem méltat,hogy rendesen leírja, hogy mi baja.

Ez szerintem egy tök aljad dolog, hogy magyarázatot sem ad, hanem hagyja, hogy szenvedj. Nemtom, mi a baja, de szerintem valszeg egy olyan dolog, amit személyesen kéne elmondania, hogy mi az ok, amiért a továbbiakban nem kíváncsi a te társaságodra.

Vagy most nemtom, lehet, hogy csak sz0pat, és röhög rajtad, hogy te "szerencsétlen" meg tepersz utána; tehát lehet, hogy amúgy meg tökre élvezi, hogy figyelmet kap tőled, és arra használ téged így, hogy "simogasd az egóját". Ez nagyon nem szép dolog. Ha nem erre menne ki a 'játék', hogy ő élvezi, hogy te tepersz utána, akkor tök simán elmondhatta volna nyíltan, hogy mi a baja, és akkor nem lennének benned kérdőjelek, és tök nyugodtan akkor pedig fel tudnád fogni, hogy mi a baja, és könnyebb lenne elengedni őt. De nem, ő azt akarja, hogy legyenek benned kérdőjelek, tehát,hogy írogass neki, és próbáld kitalálni, mi lehet az ő problémája, tehát tényleg arra használ, hogy írogass neki, és ezzel fényezze az egóját. Mert ha szépen elmondta volna, akkor te szépen megértetted volna, mert lett volna mit megértened, és akkor könnyebb lenne feldolgozni, tudomásul venni, ha tudnád az okát, de így értelemszerűen meg fogsz neki írogatni egy csomó ideig, hogy megpróbáld kideríteni, hogy mi az oka. És lehet, hogy ez nem is tudatosul benne, hogy ő mit művel most veled, de ez , ha kívülről nézzük, nagyon nagy aljasság. Meg pl legalább tudhatnád, hogy esetleg miben hibáztál, ha hibáztál, és akkor legközelebb más kapcsolatodban (bármilyenben) pl jobban odafigyelnél, és többet nem fordulna elő, de így még javítani se tudsz rajta; lehetőséget sem hagy!!! Vélhetően amúgy igazából nem direkt csinálja, csak gyáva valamiért erről beszélni, és ezzel próbálja magát védeni, de ezzel meg téged nem is érdekli őt, hogy kikészít. Mármint , őt nem érdekli, hogy téged kikészít; tehát egy önző kis "majom". És elnézést kérek a majmoktól ezért. Amúgy szerintem simán van rá esély, hogy szerelmes lett beléd, de akkoris szánalmas amit művel, de ő valszeg amúgy egy ilyen kis magának való egyén, olyan nagyon mély beszélgetéseket nemtom, tudtál-e folytatni vele; de valszeg nem való talán ennek az embernek semmilyen fajta kapcsolat, még barátság sem, mert amint elkezdenek érzelmek,meg kötődés kialakulni, ő megijed, berezel, és elmenekül. Hát ha ő így gondolja, akkor hagyjad őt menekülni, ha mást már nem tudsz csinálni. Majd ha eszébe jut, hogy hiányzol, akkor majd keres; de olyan szekér után nem futunk, ami nem vesz fel. Sajnálom. Ő már nem igazi barátod. Hiába, még úgy se , hogy bennelennél, hogy továbbra is barátkozzatok, de ne legyen semmi több; ő még ezt így se akarja, ő inkább elzárkózik előled. Amúgy nem biztos, hogy szerelmes beléd, lehet, hogy csak nem a legokosabb emberke ő, de valamit szal mondhatna, meg amúgy te ismered őt, hogy milyen, tehát próbáld valahogy megfejteni. Amúgy szal tényleg lehet ez lesz; mert ilyenkor szoktak az emberek elmenekülni, hogyha szerelmesek lesznek, de félnek, hogy a másik úgyse viszonozná, és nem akarnának 'beégni'.

2020. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, teljes mértékben egyetértek, de ez sajnos nem enyhít a fájdalmamon. Az a vicces hogy már megbeszéltük ezt a "szerelem" dolgot vagy mit és igen szeretem de már nem vagyok benne biztos hogy ő is szeret. Arra is gondoltam hogy a távolság a baja és azt hiszi hogy így könnyebben el tud engedni vagy csak talált valaki jobbat ezért nem kellek, nem tudom.
2020. márc. 18. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

Nem ö mondta hogy ugy sem hinnéd el?:D

Akkor olyanokat is kell keresni ami nem hihetö

2020. márc. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!