Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok miért utálják egymást...

A lányok miért utálják egymást első látástól?

Figyelt kérdés
Azt észrevettem hogy a pasik mindig ha találkoznak elsőre is, kezet fognak, elkezdenek spanolni, vagy ha nem is, akkor se utálják egymást...A lányok utálatosak ,lenézőek egymással...néha köszönni sem akarnak... miért ilyen bunkók?
2020. okt. 5. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Féltékenyek egymásra.
2020. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem tanultak jó modort.

Madarat tolláról, embert ütöm vágom.

2020. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha normális hangsúllyal köszön, nem fintorog, baszkurálja a haját engem nézve, akkor visszaköszönök. Amilyen az adjon Isten, ugye...

Amúgy nem mindig féltêkenység. Nekem például elég előnytelen adottságaim vannak, és nem is szeretem csinosítani magam (ápolt vagyok, de egyszerű ruhákat hordok, természetes barna hajam van, és van rajtam némi súlyfelesleg, mert nem hiúságból (a feszes testért), hanem élvezetből mozgok (kirándulok/túrázok hétvégente, ha időm engedi)).

2020. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt én nem így látom, sokan vannak akik annyira jóban vannak mintha tesók lennének. Sokkal szorosabb barátság tud köztük létrejönni mint nálunk férfiaknál. De itt gyakorin sok az antiszoc, ez tény. Szóval itt nem érdemes ezzel kapcsolatban figyelembe venni a válaszokat. A kérdést se kellett volna feltenni.
2020. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok és számomra két ember létezik. Szimpatikus meg akivel közönyös vagyok. Senkivel se szoktam utálatos lenni, aki nem szimpatikus, vele egyszerűen nem barátkozom, de nem utálatoskodom. Csak megmaradunk az ismerős, vagy idegen szintjén. Szóval én ezt nem tapasztaltam az ÉN életemben. Ettől persze másnál még lehet így.
2020. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Féltékenyek, irigyek, és a riválist látják egymásban.
2020. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert az egyik szebb, vagy jobb a teste.
2020. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Istenem... most en is bunkozzak aki nalam sokkal csinosabb? 🤣 ahh
2020. okt. 6. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
#8 Úgy illene nő létedre.
2020. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az osztályba ez nem mondható el. Pl: inkább ölelkezünk ( ja, én is szoktam) megfogják egymás kezét stb. Szerencsére kifogtam egy olyan osztályt ahol nincs ilyen. Viszont előzőbe ment az utálat, kiközösítés ( külső alapján ítélés stb)


Én nem utálom, irigykedek az osztálytársamra aki vékonyabb mint én ( én inkább közepes vagyok, abból is inkább vékony felé) hajlékonyabb, fiúkkal lóg, vállalkozó szellemű és még egy csomó más ami én nem vagyok. Mivel nekem nem célom/vágyam ilyen lenni.


Nem lehet biztosra menni hogy ki miért utálja, találja unszimpatikusnak a másikat ( hacsak nem mondja el). Nálam volt hogy nem volt szimpatikus 1 lány akiről halottam pedig nem tudtam róla semmit azon kívül hogy hol él. Nem is értem még ma se miért.

2020. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!