Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mas is igy erzi hogy egyre...

Mas is igy erzi hogy egyre kevesebb olyan ember van, akivel lehet mindenrol dumalni es mindent megbeszelni?

Figyelt kérdés

Van par nagyon jo baratom meg tobb haverom (a ketto szerintem kulonbozik), de hianyolom, azt hogy tobb olyan ember legyen az eletemben akikkel mindent meg lehet beszelni. Nagyon sok minden erdekel de ugy erzem hogy keves az ilyen ember.

Valaki jar meg ilyen cipoben?

Esetleg ha csak uzenetben szeretnetek megosztani ast is szivesen fogadom.

23f


2020. okt. 8. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt érzem. Általános suliból van 2 barátom, gimiből 1 ilyen. Volt több is, de szétszakadoztunk nagyon. A többség továbblépett, bekerült új közegbe és a régire tojt.

Egyetemen csak felszínesebb dolgokat találtam, melóban szintén. Mintha 18 felett úgy nézne ki az ismerkedés, hogy ott már mindenki a másiknak akar aláásni és csak a saját előnyét nézi. Ha valakiben látnak előnyt, azzal barátkozni akarnak. Ha nem, akkor nem.

2020. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig is kevés volt, de szerintem ez nem baj, a minőség ezerszer fontosabb a mennyiségnél. Nekem is csak néhány közeli barátom van, haverokból van több is, de egyáltalán nem hiányzik, hogy még több legyen.
2020. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is kevés volt 😁 de nekem elég is az a néhány barát, családtag, aki ilyen.
2020. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már egy sincs ilyen ember az életemben, akivel szerettem volna ilyet, hülyének nézett, hogy ez beteges.
2020. okt. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!