Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetem miatt egy teljesen új...

Egyetem miatt egy teljesen új városba költöztem és egyelőre nem ismerek senkit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milyen alternatívák vannak barátokat szerezni, új embereket megismerni? A szaktársaim annyira nem vevők rá, meg nem is találkoztunk még nagyon az online tanításból adódóan.

2020. okt. 16. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz körül, hogy milyen fiatalokat érdeklő törzshelyek vannak a környéken, járj könyvtárba, járj sportolni, lépj be helyi tematikus, téged érdeklő Facebook csoportokba, ahol hasonló korúak vannak.
2020. okt. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, de sok városban vannak olyan klubok ahova egyetemisták járnak nézz utána. Le írok neked pár oldalt hátha segít.

5 tipp: Így szerezz barátokat az egyetem alatt | Mind-Diák ...

www.minddiak.hu › 5-tipp-igy-szere...

Translate this page



Levelezőtársat keresek! | nlc

nlc.hu › Fórum

Vagy ha valaki tud olyan oldalt, ahol levelezőpartnert (email) találhatok az is jól jönne! ... ez egy nemzetközi képeslapküldő oldal www.postcrossing.com.

Missing: Egyetemistának ‎haverokat ‎találhat?

You've visited this page 2 times. Last visit: 7/15/20


Felsőoktatás: Így trükközhettek egyetemistaként ... - eduline.hu

eduline.hu › felsooktatas › sporolasi_...

Translate this page

2020. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!