Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokkal Halloween?

Barátokkal Halloween?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kitaláltuk, hogy az évfolyamból páran elmegyünk Halloween-ezni. Ez idáig szép és jó, csakhogy van egy lány aki tavaly átment a városban egy másik iskolába, mert nem bírta tartani a tempót. Ő azt hitte, hogy legjobb barátok vagyunk, merthogy csak én beszéltem vele, de amúgy nem töltöttünk sok időt együtt. Viszont van egy másik lány is akivel egy táborban ismerkedtünk meg, de mint kiderült egy osztályba jár azzal a lánnyal. Őt szeretnénk (a táboros lányt) meghívni Halloween-ezni, de a másik lánynak ez nem esne rosszul, ha megtudná, hogy őt nem hívtuk?


2020. okt. 18. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy rosszul esne neki.
2020. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívjátok őt is?
2020. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint mikor társaságban kibontasz egy chipset...

...vagy megkínálsz mindenkit, vagy senkit.

2020. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es. Azért, mert az osztályban mindenki utálta a személyisége miatt. Én csak néha váltottam vele pár szót, de ő ebből azt hitte legjobb barátok vagyunk. :/
2020. okt. 18. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős :')


Hívd el a táborozós lányt és ha igent mond rá akkor szólj neki, hogy ezt ne mondja már senkinek se az osztályba. Amúgy lehet egy osztályba járnak de nem biztos, hogy ők ott beszélnek. Ráadásul a barátnői/osztálytársai amúgy nem ismernek téged, és ő se tudja, hogy ismered azt a lányt nem? Tehát nem valószínű, hogy nagyon kitudódna a dolog szerintem.

2020. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!