Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát az, aki csak akkor ér...

Barát az, aki csak akkor ér rád mikor neki jó?

Figyelt kérdés
Ha te szeretnél találkozni, sosem jó neki. Mindig akkor keres, ha éppen neki megfelelő.
2020. okt. 22. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2020. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Arra van időd amire akarod. Nyilván nem lehet mindig minden jó amit mondasz neki, de ha soha semmi nem jó és ő se mond alternatívát, hogy neki mikor lenne jó, az nem is akar foglalkozni veled, csak lepattint.
2020. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, pontosan mit értesz ez alatt. Nekem van olyan barátom, aki rendszeresen úgy ír rám, hogy ma/holnap fussunk már össze. Szinte mindig nemet szoktam mondani, mert nem akarom miatta az utolsó pillanatban átszervezni az egész napomat. Volt már, hogy ilyenkor nekiállt hisztizni meg féltékenykedni, hogy én sose érek rá vele találkozni, bezzeg másokkal tudok együtt lógni, és nem érti meg, hogy mások nem az utolsó pillanatban hívnak, hanem 1-2 héttel előre, amikor még nincs előre megszervezve, hogy mit fogok csinálni aznap.
2020. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Miért? Mikor keressen, ha nem megfelelő neki? :DDDD

Ezek szerint keres ő is. Nem az van, hogy csak mindig te keresed.

Ennyiből szerintem még semmi rosszra nem kell gondolni.

2020. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!