Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írják rá arra akivel...

Hogyan írják rá arra akivel lassan 2 hónapja nem beszéltem?

Figyelt kérdés

Nem írhatok rá azzal a szöveggel, hogy "rég beszéltünk már" hisz a 2 hónap az nem olyan sok. Viszont rá akarok írni, tudni szeretném, hogy mi van vele.


Elég annyi szerintetek, hogy "Szia! Miújság?"


2020. okt. 26. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak ennyit írj. Ez olyan semmilyen.

Írd le normálisan, hogy:

Szia! Mostanában nem beszéltünk, ezért gondoltam, megkérdezem, mi van Veled. Jól vagy? Minden rendben?

És írhatsz még valami konkrétat, személyeset, hogy konkrétan mit szeretnél megkérdezni. De ezt ugye te tudod, mi nem.

2020. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
De rühellem mikor sehonnani ismerõsök(1x találkoztunk kb.) elkezdenek érdeklõdni felõlem.
2020. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Igazándiból a Szia, mi újság is elég lehet a kapcsolatfelvételhez, mert kifejezi, hogy érdeklődsz, de benne van a pakliban, hogy a válasz is ilyen odavetett semmi lesz. Az első válasz viszont túl terjengős, természetellenes. Egész nyugodtan írhatod, hogy rég beszéltünk, két hónap az rég. Én úgy írnám, hogy Rég beszéltünk, mi újság veled? És írnék magamról 1-2 mondatot, hogy ne csak faggatózás legyen.
2020. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es nem sehonnai ismerőse vagyok akivel csak 1szer találkoztam. Távoli barátok vagyunk, tartjuk a kapcsolatot, de nem beszélünk mindennap, általában havonta írunk és akkor mindent megbeszélünk, de most kimaradt.
2020. okt. 26. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság Veled, hogy vagy?
2020. okt. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!