Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak neki vagy hagyjam?

Írjak neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egy barátomat megbántottam, nem sértésnek szántam, de túlreagálta picit és kiborult rám. Én nem értettem, miért bántódik meg, nem bántani szerettem volna, a barátnői unszolására bocsánatot kértem, a dolgot meg se beszéltük, közölte hogy hagyjam most már. Amúgy azon tört ki a vita, hogy 4-en megbeszeltük hogy hamburgerezni megyünk, de ő lemondta tanulásra hivatkozva, én meg mondtam a haveroknak hogy megint nem jön mert már megint tanul, és mi az hogy én szemrehányom neki hogy tanul meg milyen hansgsúlyban mondtam...pedig eskü nem bántónak szántam. Azóta kitörölt Facen is az ismerősök közül. 6 éve vagyunk barátok, mit tegyek?


18/F

A csaj 18/L



2020. okt. 28. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Írjak neki, próbáljuk megbeszélni.
Azt mondta hogy hagyjam békén, ezért ne keressem
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még egy próbát megér, ha továbbra is így lekoptat akkor felesleges futni utána
2020. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Egyik lehetőség sem jó igazán. A legtisztább ügy az hogy amikor legközelebb találkozol vele személyesen megmondod neki hogy bunkó voltál, sajnálod, és elmondod neki hogy nem volt szándékos. Nem kell győzködni, mivel teljesen felesleges. Tisztázd magad nála, ő pedig majd eldönti hogy idővel megbocsájt-e vagy sem. Ennél többet nem érdemes tenned, mivel csak rontanál a helyzeteden.
2020. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Engem sehol nem erdekelne :D
2020. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy utolsó próbát megér. Bár nem értem,ilyen apróságon miért kellett kiborulni,barátok között ennél epésebb megjegyzések is előfordulnak.
2020. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!