Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem gaz, hogy...

Csak szerintem gaz, hogy zsugori a baratnom?

Figyelt kérdés
Altalaban hetente talalkozunk, ebedelunk valahol vagy kavezunk. Mindig megyek erte kocsival, mert neki nincs meg jogsija. Egyszer en fizetek, kovetkezo alkalommal o. Ma o volt soron, de csak kavezni mentunk es feldobta a temat, hogy akkor most fizetnek e inkabb en, mert o hetvegen bulizni volt es rohadt sokat koltott... azt hittem hatast dobok, kerdeztem is, hogy ez hogy jon ide, aztan magyarazkodott. Vegul en fizettem a kavezoban es nem azon a par ezer forinton mulik es nem is az a lenyeg. Mindig cipelem autoval, parkolojegyet is en vasarolok, altalaban ha en vagyok soron valahogy mindig dragabb helyekre megyunk. Nem is igazan a penz erdekel, hanem az, hogy a baratnom 10eve es mondhatni kihasznal? Pedig ugyanugy van penze, sot tobbet keres mint en, van felre tett penze is. Mindenben ilyen egyebkent, annyira sajnalja a penzt, meg sajat magatol is megvon dolgokat, pedig van neki. Szoljak neki, hogy ez zavar vagy csak siman mondjam meg, hogy innentol kulon fizetunk mindent? Rettento kellemetlen, pedig nem nekem kene ezt erezni. Ja es nem vagyunk mar tinik...

2020. nov. 2. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Tehát 10 éve együtt vagytok és még nem éltek együtt. 10 év után még mindig "csak" a barátnőd. Te fizeted férfiként az üzemanyagot meg a parkolást és minidig más szokott fizetni "randinként". 10 év után úgy érzed lehúz mert egy kicsit megszaladt a tárcája a hétvégén és neked kell kifizetni a kávét. Szerintem itt alapvetően más problémák is vannak a kapcsolatotokban.
2020. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%

Én először azon akadtam fönn, hogy 10 éve a barátnőd, mindkettőtöknek tisztességes egzisztenciája van, hisz autót tartasz fönn, étteremben ebédeltek stb., de még mindig csak randizgattok, találkozgattok.

Ennek eleve mi értelme van?

Amúgy tényleg, sóher, gold diggernek tűnik, aki a saját hétvégi bulijára elszórja a pénzét, majd másnap egy kávé árát is sajnálja a barátjától.

De azt sem értem, miért nem együtt jártok bulizni.

2020. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Én is felkaptam a fejem a 10 évnél. Azt hittem, hogy még csak randizgattok.
2020. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Direkt nem parkapcsolat temaban tettem ki, mivel baratok vagyunk, lany vagyok ez egy sima baratsag :D
2020. nov. 2. 13:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Fizesse mindenki a saját fogyasztását, mert ez erősen kihasználás szagú.
2020. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit nagyon rettenetesen félreérthetően írtad ki a kérdést :D
2020. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
En ugy szoktam, hogy nem probalom megreformalni a masik eletet, nem szoktam kioktatni a masikat vagy szemrehányást sem teszek … akivel nem gordulekeny a kapcsolat, azzal nem eroltetem tovabb a dolgot. Nincs szukseg ilyen barátra, aki utan csak zsortolodik az ember magaban.
2020. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Waaa, nekem meg sem fordult a fejemben, ne haragudjatok :'D
2020. nov. 2. 13:52
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Na, akkor félrement. :-)


Igen, zsugori, és totál gáz. Előző nap elszórta saját magára a pénzt, másnap meg garasoskodik veled.

Számíts rá, hogy ha bármikor is neki kell adnia számodra valamit, azt úgy fogja tenni, mintha a fogát húznák.

Addig lesz a barátnőd, amíg haszna lesz belőled. Pl. az már neked is feltűnt, hogy amikor te fizetsz, drágább helyekre mentek. Ne félj, ha egyszer nem tudnád ezeket fizetni, úgy eltűnne mellőled, hogy csak na!

2020. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen baratom, hamar le is epitettem (nem kellett hozza 10 ev).

Az en 'baratom' milliardos es mi is eljarogattunk ide-oda. Amikor en fizettem steaket toltunk az arcunkba, amikor o volt a soros csak veloscsont piritossal kerult az asztalra.

Nem volt tartos osszejarogatas! :)

2020. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!