Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van ilyen kapcsolatotok?

Van ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Egy barátság, ami ma már nincs de gyakran eszetekbe jut

2020. nov. 3. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem is egy.
2020. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit folytatnék is vagy amiert visszamennék olyan nincs
2020. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, aminek egykor vege szakadt, es most folytatnek, de orokke emlekezni fogok rajuk. Meg ha fajdalmas veguk is volt, az egyutt eltoltott ido potolhatatlan. De mara visszavonhatatlanul elengedtem oket.
2020. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Csúnya vége lett, de attól amíg jó volt, addig nagyon jó volt, kitörölhetetlen része az életemnek és szívesen emlékszem vissza rá.


Most már nem dühít fel hogy véget kellett vetni neki, sokáig sajnáltam ezt a veszteséget, ma már nem.

2020. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van. 7 éves barátság 2 éve ért véget. Kénytelen vagyok gondolni rá,mivel nem tudom,mi történt.
2020. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Az én koromban már el kell fogadni, hogy egyre többet jár az ember temetésre. Volt barátokéra is...
2020. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,egy barátnőm nem az én sulimba jár és igazábol nem is tudom miért igy elvaltak utjaink
2020. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van
2020. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!