Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátság férfi és nő...

Létezik barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha belegondolok, mit szólna a feleségem, ha kiderülne, hogy a legjobb barátom egy heteroszexuális nő... Amúgy közös baráti társaságban lévő párok/házastársak között simán el tudom képzelni. Például a feleségemet a legjobb barátomon keresztül ismertem meg és ők ketten hasonló személyiségűek, úgyhogy jól kijönnek egymással.


De két szingli között elképzelhetetlennek tartom.

2020. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 TR75 ***** válasza:
36%

#11

"De két szingli között elképzelhetetlennek tartom"

Mondjuk úgy, hogy a részedről elképzelhetetlen.

2020. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy lerágott csont a kérdés de szerintem előbb utóbb az egyik többet akar
2020. nov. 4. 11:16
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, főiskolán volt egy évfolyamtársam, akinek segítettem összejönni a most már feleségével, ellenkező neműek vagyunk, egyikünk sem meleg, én örülök, hogy összejöttek, és ott voltam az esküvőjükön is. Soha meg sem fordult a fejünkben, hogy többet akarnánk egymástól, teljesen más az ízlésünk, de a suli alatt jó barátok voltunk, aztán diploma után az élet elsodort minket másfelé.
2020. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
49%

#12

Pont ezt mondta ő is...

2020. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%

Max ha a paai meleg.

Amúgy az egyik fél mindig többet akar egy idő után.

2020. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!