Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érzel amikor valaki...

Mit érzel amikor valaki letöröl Facebook-on?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az. Már régóta nem beszéltünk. Most látom, hogy megint 1-gyel csökkent az ismerősök száma.


Nem esik rosszul, hogy valaki letörölt?



2020. nov. 12. 20:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam figyelni szóval semlegesxd sztem így kéne reagálni mindenkinek. Nem kéne bűn bánatot érezni.
2020. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak egy közösségi oldal. Az igazi élet nem ott zajlik. Én alapból csak azt igazolom vissza, akit személyesen ismerek. De ha te azt sem tudod, ki törölt le és nem is beszélgettek, akkor miért esik rosszul? Valószínűleg azért törölt le, mert ő sem igen ismer téged. Én sem akarnám, hogy mindenki lássa amit posztolok. A képeim/posztjaim az igazi ismerőseimnek vannak, nem azoknak, akikkel nem is beszélek. Szerintem jól teszi, hogy ritkítja a FB ismerőseit,
2020. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
59%
Nem ízgat, csak egy kis ideig: nem vagyok aktív a FB-n, nem is találkozom velük, akkor menjen...
2020. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem esik rosszul. De nem is tűnne fel, ha kevesebb lenne.
2020. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
44%
Megkönnyebbülök!!
2020. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
2%
a gyakoris nerdnek mindegy. az átlagembernek igenis fáj kicsit.
2020. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
47%
Azt sem tudom mennyi az ismerőseim száma, úgyhogy fel sem tűnne. Ha valaki fontos törölne le vagy blokkolna, az bántana, és elgondolkodnék az okán (hülyeségeket/szelfiket/lájkolós oldalakat posztolsz ami nem tetszett neki?)
2020. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
86%

Ha olyan töröl,aki fontos volt,de máshol nem tudtam vele tartani a kapcsolatot,akkor persze,hogy megvisel.

De úgy,mint téged,hogy azt se tudom,kicsoda,csak "jajj,egy számmal kevesebb",hát ez elég érdekes...

2020. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
48%

Nem érdekel. Miután töröltem valami miatt a régi profilomat és újat csináltam, kb 15 ismerőst jelöltem be, amibe a tanárok is benne vannak. Azért volt viszonylag ismerősöm, mert általánosból mindenkit bejelöltem, aztán a volt iskoláimból az osztálytársakat. Azokat az ostoba libákat, akikbe empátia aligha szorult. Most, 15 vagy nem 15 ismerőssel köszönöm szépen, elvagyok. Így is ebből a tizenvalahányból tízzel se szoktam chatelni. Ha valaki törölne, isten áldja, én nem venném észre, hacsak nem gyakori chatelő partnerem és egyik napról a másikra jön rá az, hogy nem akar velem beszélni.


19/l

2020. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
45%
Olyan törölt eddig, akit már én is amúgy akartam törölni, mert feleslegesnek éreztem a "kapcsolattartást". Szóval igazából örültem neki. Tök jó, hogy megcsinálta helyette :D
2020. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!