Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érzel amikor valaki...

Mit érzel amikor valaki letöröl Facebook-on?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki az. Már régóta nem beszéltünk. Most látom, hogy megint 1-gyel csökkent az ismerősök száma.


Nem esik rosszul, hogy valaki letörölt?



2020. nov. 12. 20:30
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
76%
6-os, mi fáj egy "átlagembernek"? Az, hogy egy oldalon egy szám egyel kisebb lett? Nem is tudja, ki törölte őt. Akkor meg mi fáj? Kicsit szomorú, ha valakit ennyire kiakaszt egy szám. Úgy őszintén, ki hiányzik neki? A nevét se tudja.
2020. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
63%

"a gyakoris nerdnek mindegy. az átlagembernek igenis fáj kicsit."


Ha olyan töröl, akivel rendszeres kapcsolatban vagyok, az ha nem is fáj, de érdekel, hogy miért. Ha osztálytárs, akivel nem beszélünk, csak látom a posztjait, az nem érdekel.

2020. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
73%
Semmit, az ismerőseim száma nem meghatározó dolog az életemben. Sajnálom azokat, akik ennyire belegárgyultak a Face-be.
2020. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy téged törölt, lehet, hogy magát törölte FB-ról. Amúgy engem nem izgat, pár éve közel 200 ismerősömtől búcsúztam, mert rájöttem, hogy a szomszéd kiskutyájának haverját valójában nem is ismerem...Kell néha egy nagytakarítás a közösségi oldalakon is.
2020. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Én nem tudom nekem hány ismerősöm van összesen, kétszázvalamennyi. Nem is szoktam figyelni, kik törölnek. Ha valakivel jóban voltam, és eszembe jut, mi lehet vele, ránézek a profiljára, viszont több ilyen is volt, hogy letörölt. Biztos az a gond, hogy nincs rólam kép, nem osztok meg semmit, csak chatelésre használom.

Néhány tényleg rosszul esett. De ez van. Nem jelölöm be őket újra.

Akikkel meg nem beszélek soha, és töröl engem, az fel sem tűnik úgysem.

2020. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
76%

Semmit. Tán kéne valamit éreznem? Hoppá

FB-t amúgy is a legszükségesebb szinten használom csak, azaz csak kapcsolattartásra üzenetben és videóbeszélgetésben. Nem posztolok, nem szólok hozzá semmihez és ez így jó. Profilképem sincs már fent.

2020. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
63%

Kitöröl valaki, akivel még az életben sosem beszélgettem.

Nagy cucc.

2020. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

De beszélgettem velük, mindig csak olyat igazolok vissza, akivel TÉNYLEG ismerjük egymást, beszélünk stb.

Pl osztálytársak, közeli csoporttársak, munkatársak.


Szóval minden ismerősöm valódi ismerős.

2020. nov. 12. 21:53
 19/44 anonim ***** válasza:
66%
"Nem tudom ki az. Már régóta nem beszéltünk" Ezt írtad. Most akkor beszéltek, vagy nem?
2020. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Régóta nem beszélünk, de ettől még amikor megismertem valódi volt.

Csak azt nem értem, hogy ha munkahelyet váltok vagy új egyetemre megyek minek töröl le?


Amikor felkerült az ismik közé normális volt. Megválogatom mindig kiket veszek fel.

2020. nov. 12. 22:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!