Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb fiú barátomna...

Az egyik legjobb fiú barátomnak annyit mondtam hogy naiv és erre megutált , szerintetek mit kene tennem hogy helyrehozzam a dolgokat ha en beszelni akarok vele ő nem ír vissza, probálkozom hogy ne utáljon de nem tudok mar semmit tenni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt hiszi nekem ez jol esik pedig nagyon nem , bem tudom ennek van e más oka is vagy nem tudom

2020. nov. 14. 17:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De , és próbáltam is beszélni vele ha meg is sértettem beszéljuk meg a dolgokat de nem reagált rá, így szerintem nem lehet a dolgokat megbeszélni
2020. nov. 14. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Én arra tudok tippelni mint fiú, hogy akart tőled valamit még ha csak nagyon minimálisan is ( nem létezik fiú lány barátság ) És bár nem tudom mi volt a szituáció, gondolom tinik vagytok, de ha éppen olyan időszaka van, probálna férfi lenni, ugy gondolkodni stb, erre oda löksz neki egy naivat, ami valszeg igaz is, ha abban a korban van, és valszeg tudja magáról. És szarul eshet neki.

Igen ezt tudjuk hogy szarul esetneki.

Szerintem elfog nála múlni, pár nap múlva, neked csak annyi a dolgod, hogy diszkréten közeledsz felé. Ha tényleg nem gondoltad naivnak, mert így akkár lehet önbizalma is. Ha meg igen... akkor szimplán te voltál bunkó...

2020. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!