Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utál egy ember ok nélkül?

Miért utál egy ember ok nélkül?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom meg utált ok nélkül és nem tudom én ronthattam e el valamit vagy nem mivel en probalok rairni latja de nem valaszol, en probalom vele megbeszelni a dolgokat de keptelen vagyok , en lany vagyok o fiu, minden rendben volt maig nem jott a sulinkba egy uj csaj akivel elkezdett beszelni de ugy h van pasija es az o barati tarsasagaval es engem hanyagol es mas velem , nem tudom mi utott bele szerintetek?

2020. nov. 14. 20:35
 1/1 anonim válasza:

Talan te is erzed, hogy a csaj lehet az oka valahol igazabol. (Ezek a pasiiik)

Aztan ha nem szeretne megbeszelni a dolgokat veled napok ota, akkor igazabol talan nem is olyan jo barat az ilyen. Ird le neki mit gondolsz es hagyd beken, van mas is rajta kivul a vilagon, lepj tul, fejet fel.

2020. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!