Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Természetes ha valaki azért...

Természetes ha valaki azért utálja az embereket, mert mindenhol kiközösítik, beletörlik a lábukat?

Figyelt kérdés
Más is van ezzel így? Meg szoktak szidni, hogy miért utálom az embereket, pedig szerintem normálisnak mondható ez a reakcióm.
2020. nov. 15. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Simán kinézik ha csendes. A legtöbb ember beszédes és nem szeretik a csendes embert. Azt is hihetik hogy beképzelt. Szóval én se ártok a légynek se, és nem vagyok beképzelt csak csendes. Eddig mindenhonnan kinéztek.
2020. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11


De ez még egy ok, ha emiatt kinéznek, hogy utáld őket. 1. Mert igazságtalan 2. Mert senkinek nem ártasz vele 3. Mert nem egy elítélendő tulajdonság.

2020. nov. 15. 18:58
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem természetes, de egy olyan dolog, ami érthető.
2020. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Amióta elgondolkodtam azon, hogy ezért én is, a személyiségem is felelős, máshogyan nézem ezt a dolgot.
2020. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

#14

És akire irigyek az min gondolkozzon el? Legyen rosszabb azért hogy mások ne érezzék feszélyezve magukat?

2020. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki meg tudja választani többnyire azt a közeget, amiben mozog. Én pl nem mozgok irigy emberek közt, mert nem szeretem az irigységet. Aki csendes, az is találhat megfelelő társaságot, nem kell ezen problémázni.
2020. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16


Aki csendes az nagyon nehezen talál olyan társaságot ahol értékelik ezt a tulajdonságát. Kivéve ha éjjeli őr vagy ilyesmi amikor nem kerül más emberekkel kontaktusba.


Ha egy átlag munkahelyre bejársz dolgozni, ott mindig elég kevert a társaság, ezért ott vannak az extrovertáltak akik betegnek, nyomoréknak nézik a csendeseket akikbe bele lehet és kell rúgni!

2020. nov. 15. 20:31
 18/23 anonim ***** válasza:
Én pl rühellem az átlag munkahelyeket, mert elég sokat kell azzal törődni, ami nem a munkához kapcsolódik. Ezért én addig igazgattam magam, amíg otthoni munkám nem lett. 10 éve imádom amit csinálok home officeban:) Az már csak hab a tortán, hogy sokkal jobban megélek így belőle.
2020. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Akik szerint ilyenkor a másik ember a hibás,azok vagy nem érezték még ezt át,vagy ők maguk közösítettek ki valakit és most igazolni próbálják. Én voltam kiközösítve,mindegyik iskolámban azért,mert van egy tartós betegségem és hát az izomsorvadás nem túl szép látvány. Kiröhögtek,nyominak meg fogyatékosnak neveztek. Ennyi volt az indok. Tudom,hogy vannak jellemhibáim,de nem gondolhatjátok,hogy a többiek,akik egy hiba miatt képesek idegileg tönkrevágni egy másik embert,azok tök okésak. Bármilyen hibája van az illetőnek,az már elég nagy aberráltság,ha ezért szétcincálják.
2020. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19


Ezekkel az emberekkel nagyobb gondok vannak mint bármelyik “nyomival”.

Hiszen hiányzik az empátia, a kegyelem, a sajnálat stb. Ezek súlyosabb mentális zavarok. Ezt úgy hívják pszichopátia, amely már gyerekkorban kijön, ezek a bullyk akik a gyengébbeket bántják mert könnyű célpontok. De sajnos általában még a tanárok is az ők pártján állnak, ahogyan az iskolatársak, felnőtt korban meg kollégák, főnökök. Egyszerűen nagy a kereslet a pszichopatákra mert az emberi természetet kendőzetlenül reprezentálják, és emiatt felnéznek rájuk.

2020. nov. 16. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!