Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Természetes ha valaki azért...

Természetes ha valaki azért utálja az embereket, mert mindenhol kiközösítik, beletörlik a lábukat?

Figyelt kérdés
Más is van ezzel így? Meg szoktak szidni, hogy miért utálom az embereket, pedig szerintem normálisnak mondható ez a reakcióm.
2020. nov. 15. 18:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Soha nem természetes, ha valaki utálja az embereket.
2020. nov. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

21


Olvasd el a 20-as hozzászólásomat.

2020. nov. 17. 08:44
 23/23 anonim ***** válasza:

21-es vagyok. Mire fel ez a nagy általánosítás? Talán az osztálytársaidra haragszol, de akkor ne írd azt, hogy utálsz minden embert, ez nagyon durva.

Ha az embernek kicsi az önbizalma, hajlamos olyasmit is magára venni, ami abszolút nem neki szól, pl. Ha bunkó az eladó vagy a hivatalnok, nem veled van baja, hanem a töke ki van a munkájával.

Nagyon sajnálom, ha zaklatnak az osztálytársaid, nekem is volt ilyenben részem. Ők valószínűleg máshogy szocializálódtak, van család, ahol a kommunikáció alapja a folyamatos verbális csatározás. Ami neked durva sértés, az nekik egyszerű játék és viccesnek találják, hogy te ennyire komolyan veszed. Nálam legalábbis ez volt a helyzet. Én nem voltam dühös rájuk, mert érezhető volt, hogy nem rossz szándékúak. Igazából be akartak vonni, ami egy elb@szott módon még valamennyire jó fejség is. Mindezek ellenére nagyon durván leharcolták az önbizalmamat.

Kitartást kérdező, ne hagyd, hogy elérjék, hogy kevesebbnek érezd magad! Örülök, hogy jó családi környezetben vagy. Ne utáld őket, engem úgy tanították, hogy senkit sem szabad utálni, mert mindenkinek van vaj a füle mögött. Nagyon könnyű ezt itt leírni, de őszintén, keményen szólj vissza, mindig mondd el az őszinte véleményedet. Kemény lesz, de ha hasonló a helyzet a te sulidban, mint nálam, értékelni fogják.

2020. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!