Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Állandó csalódás a "barátokban...

Állandó csalódás a "barátokban". Hol találtatok olyan barátot, akire számíthattok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én már feladom. Csalódom folyamatosan az emberekben. Biztos én vágyom túl sokra,de még is úgy gondolom,hogy egy barátságban normális,hogy a másikat viszont is meghallgatjuk és,ha maga alatt van támaszt nyújtunk. Nos én vagyok a szemetesláda...de,amint elkezdem felhozni,hogy nyomaszt valami nagyon,akkor le vagyok rendezve,hogy lesz jobb. Semmi olyan,hogy esetleg mi bánt? Segíthetek stb...Ma sírva hívtam fel a "barátnőmet",hogy az apukám halálának évfordulója pont most van és hiányzik..és hiányzik a nagypapám is,aki szintén nem rég halt meg. Ennyivel lereagálta: Ma nekem is rossz napom van..és elkezdte mesélni,hogy lekéste a buszt,a barátja nem szereti már 2 éve stb,stb. Majd hozzá tette én itt vagyok neked,majd folytatta,hogy ma milyen napja volt.

Az ilyen emberek volnának az igaz barátok??? Hol vannak a normális emberek? Nektek van igaz barátotok?

Hol a hiba bennem,hogy soha nem találok olyan barátot,akivel kölcsönös lenne ez a támogatás?


29/N



2018. aug. 9. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz barát, kerüld el, csak magával foglalkozik. Felszínes. Bizony, nagyon nehéz ebben az elanyagiasodott, felszínes, magamutogatós, kivagyis világban összeszedni egy tényleges barátot.
2018. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem jó ám folyton csak panaszkodni egy barátnak. Van egy haverom, aki állandóan nyavalyog ez meg az miatt. Olyan dolgokban, amiben nem tudok segíteni, ráadásul engem is lehúz. Mindenkinek ki kell magából dumálnia a rosszat, nekem is, de nem jó állandóan panaszkodni. Úgy elvesznek a barátok, mint ez a gyerek nem kapott 2 hete választ a panaszlevelére, amit olyan hosszan írt meg, hogy 10 percig olvastam.

26f

2018. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó pont ez a bajom,hogy nekem folyton panaszkodnak és én még soha nem tudtam magamból kiadni a fájdalmat senkinek. El kezdeni se volt esélyem..és bennem meg gyűlt folyamatosan. Bár lehet,hogy erre gondoltál pont,csak én értettem félre,hogy én panaszkodom állandóan :) Mert én nem szoktam.
2018. aug. 9. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
És mit kezdjen azzal bárki, hogy zokogva odatelefonálsz, mert neked hiányoznak az elhunyt szeretteid? Komolyan. Ez a pszichológusodra tartozik. Szegény lány próbálta elterelni a figyelmedet, erre ő a hálátlan. Egyszerűen csak nem jól reagálta le a helyzetet, mert ő egy átlag ember, nem lélekbúvár. Te meg jól besértődtél, meg mártírkodsz is. Gondolkodj már, mielőtt ítélkezel szegény csaj felett, aki próbálta mondani neked, hogy ő ott van neked. Ez a zokogva odatelefonálás erősen eltúlzott volt.
2018. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, csak gyűlik meg gyűlik benned a sok SSar és nem tudod kiadni, kibeszélni magadból. De még mások elvárják, hogy a válladon cipeld az övéiket is.

Csak ne járj úgy, mint én a múltkor, amikor exem miatt felgyülemlett érzelmek csak úgy kitörtek belőlem, na jó 4-5 sör rásegített, de férfi létemre volt egy ilyen érzelmi kitörésem a baráti társaságban, ahol például elmondtam hogy nekem többet senki ne panaszkodjon. Na életem egyik legkínosabb szituja volt.

2018. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Akkor a lelkész mit mondjon? :)
2018. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

15:46, 66 % Te aztán nagyon buta vagy!


"És mit kezdjen azzal bárki, hogy zokogva odatelefonálsz, mert neked hiányoznak az elhunyt szeretteid? Komolyan."


Mondjuk azt, hogy együttérzően elkezd beszélgetni a barátnőjével, és kérdezgeti, és beszélnek róla! Lehet, hogy neked ez ismeretlen fogalom, mert egy talpasparaszt vagy!


"Ez a pszichológusodra tartozik."


NEM, ez a nem a pszichológusára tartozik! Két értelmes, normális, érző lelkű lény, ha beszélgetne, akkor semmi baj nem lenne abból! Te mindenért a pszichológusodhoz rohansz?? Elmebeteg. Létezik EMBERI, NORMÁLIS KAPCSOLAT IS! Ok, hogy ez neked nincs, de azért, mert neked nincs, azért még nem ez lenne a normális..


"Szegény lány próbálta elterelni a figyelmedet, erre ő a hálátlan."


Az a lány nem szegény volt, hanem ugyanolyan troger, mint te! Egy empátiamentes b.., aki rögtön egy ilyen témát meg sem hallgatva, saját magáról kezdett el fecsegni!!

2018. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a szavaid. Én is így látom.Ez meg csak egy példa volt a mai napból ettől a lánytól...nagyon durva dolgai voltak már,de persze én mindig ott voltam mellette..ő az ,aki pl a saját párját anyukája temetésere se kisérte el..mondván nem birja az ilyet...ki birja???hol az empátia? ki áll a másik mellett a temetésen? jah..a pszichológus meg a lelkész.Gratulálok emberek vagy mi..a logika elég kevés.
2018. aug. 9. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit.


Az ilyen meg nem ember, és főleg nem barátnő... Hanyagold, és talán lesz olyan, akivel jó lesz minden :) Én drukkolok :)

2018. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!