Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én vagyok a szarember?

Tényleg én vagyok a szarember?

Figyelt kérdés
Elmesélek egy hosszú történetet. Most léptem ki egy bántalmazó kapcsolatból, 8 év után egy 3 éves gyerekkel, megszöktem. A férjem, mindent megpróbál hogy vissza szerezzen minket, volt már halálos fenyegetés, öngyilkossági fenyegetés, a gyerekkel való zsarolás, hogy elveszi, mígnem egy nap azzal zsarolt meg hogy tönkre teszi a legjobb barátnőm házasságát aki most áll szülés előtt, még pedig azzal hogy elmond a férjének egy titkot, amit a barátnőm évek óta féltve őriz, ami egyébként nem olyan durva de a barátnőm attól tart hogy mégis csak rámenne a házassága. Nem mellesleg ez a barátnő, a férjem unokatestvére. Nagyon megijedtem amikor ezzel zsarolt a férjem, ezért megnyugtattam a barátnőmet, hogy megoldom ne aggodjon, nem szeretném hogy az én családi viszályom ennyire hatással legyen az ő életére is, sokat tanakodtunk de nem igazán tudnánk megakadályozni, így azt mondtam ne aggodjon, mert ha nincs más lehetőség akkor inkább vissza megyek és akkor minden megelőzhető, nem mondom, hogy a barátnőm ettől lenyugodott , de valahogy úgy éreztem, hogy beletörődött hogy ennek így kell lennie, és ezt csak így lehet megelőzni. Én azért nem törődtem bele, ha vissza megyek, nem csak magamat áldozom fel, hanem a gyerekem jövőjét is. Ezért elmondtam a barátnőmnek, hogy ki kell találnunk valami mást, mert nekem ez nem megy, nem tehetem ki ennek a gyerekemet. Éveken át mellettem volt a barátnőm, engem védett, nem azért vagyok itt, hogy kiosszam, én nagyon szeretem őt és fáj hogy az élet ekkora választás elé tett engem. A barátnőm most nem áll szóba velem, azt mondta, hogy ő nem kérte tőlem, hogy ezt tegyem, de mégis az utolsó üzenetében azt írta, hogy mindig ő a rossz ha nem ő húzza a rövidebbet, ez egyértelműen azt jelenti, hogy nekem kellene mégpedig úgy hogy vissza megyek. Nem tudom mit tegyek, ő többet nem akar beszélni velem, nem akarom őt elveszíteni sem, de azt sem, hogy miattam családi gondjai legyenek.
2020. nov. 21. 12:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
De az az idegesítő benne, hogy úgy beszél mintha ez az én gyerekem érdeke lenne, szóval tereli a szót magáról, és úgy tesz mintha az én gyerekem érdekeit tartaná szem előtt. Konkrétan megpróbál ő is érzelmileg manipulálni, azzal , hogy azt mondja önző vagyok, mert sem rá sem a fiamra nem gondolok, csak kizárólag magamra. És amikor azt mondtam neki, hogy ahhoz, hogy egy gyermek boldog legyen először is boldog kell legyen az anyja, egy boldogtalan, érzelmileg lerombolt anya nem tud megfelelően gyermeket nevelni és ez a gyermeknek is rossz, erre meg azt mondta, hogy ez nem igaz, ez az önző anyák idézete, hogy ő az én helyemben vissza menne, de remélem sosem kerül az én helyembe.
2020. dec. 1. 12:20
 22/23 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy mit mond a kedves "barátnő", mert Te tudod, hogy mi a helyes. Hidd el, hogy ha nem jól gondolnád, akkor itt, ennyi idő után, ennyi oldal válaszon keresztül nem a veled egyetértők lennének többségben.
2020. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😥 mindenkinek 🙏
2020. dec. 1. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!