Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 25évesként miért nehezebb...

25évesként miért nehezebb barátokat szerezni mint 18évesként?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Környezet. Mit csinálsz 25 evesen? Dolgozol?

18 evesen bent vagy neg egy adott közösségben (suli) van hogy tobb 100 diákkal korulveve. Barátok a közelben, és könnyebb az o barátaikat is megismerni. Felszabadult vagy, tanulason kivul nem nagyon van más problémád (általában) úgyhogy mehetsz bulizni stb. Tobb a szabadidod.

Szerintem nagyjából ennyi. De foleg a környezet az ami megváltozik. Mondjuk aki irodába van szerintem annak nem nagy gond:)

2020. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert 25 évesen egy szűkebb közegben mozogsz (munkahely) és munka mellett nincs annyi idő társasági életre. 18 évesen középiskolában/egyetemen elég sok embert ismertem én is, de már régóta nem tartom velük a kapcsolatot. Szerintem nagyjából ezért.
2020. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz az első két válasza. De annyit hozzátennék még, hogy 25 éves korára az embernek már kialakul egy biztosabb/fixebb szociális köre, amiután már kevésbé hajlamos/vágyik újabb emberekkel mélyebben megismerkedni. Persze kivételek vannak, pl. akiknek nincs senkije, vagy nagyon max. 1-2 ismerőse, ők szeretnének továbbra is ismerkedni. De belőlük kevesebb van.


A másik pedig, hogy sokkal előítéletesebbek már az emberek ebbe a korba beérve, plusz sokkal inkább vannak körülvéve fallal a személyiségük az embereknek. Kevésbé hajlamosak arra, hogy ismét egy új emberhez alkalmazkodjanak, mert elvannak már a kialakult kis világukban a már meglévő emberekkel

2020. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert már nincs olyan, hogy barát. minden az érdekről szól, és az egó inflálásáról.
2020. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!