Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék? Barátkozni...

Mit tehetnék? Barátkozni akarok vele.

Figyelt kérdés
Szerintetek rá írhatok egy fiúra, akivel csak barátkozni szeretnék, miközben barátnője van? Régi ismerős de már 1 éve nem beszéltünk (akkor is elég keveset) és nagyon hiányzik.

2020. nov. 24. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ne kavarj be nekik.
2020. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ő egy volt osztálytársam, és jóba voltunk de megváltozott mert nagyon eltavolodtunk egymástól (csak barátok voltunk és most is csak barátkozni szeretnék) hiányzik nagyon.
2020. nov. 24. 18:10
 3/7 A kérdező kommentje:
És elszomorit hogy soha többé nem beszélhetek vele.
2020. nov. 24. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, ha valakinek kapcsolata lesz, természetes, hogy eltávolodik a másnemű ismerőseitől.

Ha egy éve így bánt a dolog, akkor ez szerelem. Akkor pláne ne akarj vele semmi kapcsolatot.

2020. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Gondold végig a helyzetet.

Ha lenne egy párod, akire rá ír egy csaj miszerint csak barátkozni szeretne nem lenne gyanús?

Nem zavarna egy pillanatra sem, hogy egy "random" lány rá ír a barátodra?


Szóval inkább ne írj rá, hagyd a srácot békén.

Ha akarja a sorsy úgy is hozz olyan helyzetett, hogy újra beszéljetek.

2020. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jó megoldás lenne, ha 3-asban, azaz te, a barát, és annak a társa találkoznátok, és megbeszélnétek egymással így a dolgokat: tehát hogy te csak tartani szeretnéd vele a kapcsolatot. Szerintem így tiszta sor lenne mindenkinek. Igen, tudom, hogy most itt ez a rossz, vírusos időszak, és nehéz a talit kivitelezni, de pl.: videokonferencia?
2020. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszolóval értek egyet teljes mértékben, mert egy ugyanilyen helyzetet én így oldottam meg sikeresen.
2022. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!