Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számotokra mit jelent a...

Számotokra mit jelent a barátság határa?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, mi elfogadható egy barátságban és mi az, amivel a szóban forgó barát túllépi a határt? Mit vártok el egy ilyen kapcsolattól? Saját tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

2020. nov. 28. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hatàrtullépés: mikor rámozdul a pàrodra

Elfogadhato még: az olyanok pl hogy bajban nem lehet rà szàmitani. Ezt nem várom el barátoktol sem.

2020. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha egyszer-kétszer-tízszer nem lehet rá számítani, még oké. De hogy soha semmikor, az már nem fér bele. Ez a kapcsolat többi részére is igaz, ha egyoldalúságot látok, akkor a fene megette az egészet. És valóban, a párkapcsolat tabu legyen.
2020. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
En ugy vagyok vele ha pancser vagyok az elethez, nem a baràtom dolga a bajaimat megoldani.nem az ö keresztje. Sem egyszer sem tizszer. Ha önszàntàbol segit is annak örülök de egyebkent en nem szamitok senkire amugy sem
2020. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes dolog, hogy többen mondtátok, hogy ha bajban nem lehet rá számítani, az még belefér. Szerintem egy barátságba nem fér bele. Haveri kapcsolatba igen, de barátság az egy szorosabb kötelék két ember között. Persze elfogadható, hogy ha normális indoka van, akkor nem segít, de alapból segíteniük kellene.
2020. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi van a szex előtt? na az.
2020. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!