Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki együtt tud ezzel érezni?

Van aki együtt tud ezzel érezni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm, nem egy szeretet kimutatós fajta. Csak, hogy én pont olyan fajta vagyok akinek nem árt néha visszajelzés, hogy még mindig élvezi a társaságom. Elég sokszor előfordul, hogy nem válaszol az üzeneteimre, vagy ő ír rám valami miatt, aztán még ő nem ír vissza arra, amit válaszoltam a problémájára. Van amikor én szeretnék vele beszélni valamiről és semmi érdeklődést nem mutat iránta. Ezek miatt általában lehangolt vagyok, mivel nem tudom miért csinálja ezt, mert tudom ha valami baja lenne elmondaná, mivel azt se szereti ha rákérdezek mi baja van. Igen eléggé érzékeny vagyok, de nem tudok mit csinálni ezzel, mindig is ilyen voltam:( Tudtok valami tanácsot adni, hogy ne vegye el ez az egész állandóan a kedvem vagy hogy, hogyan tudnám ezeket nem túl gondolni? Mert ezek eléggé pitiáner dolgok, mégis itt vagyok leragadva.

2020. nov. 27. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ilyen volt? És mással is ilyen? Egyébként, szerintem, ha te igényled az érzelmi barátságot, ő meg nem, akkor azzal nem tudsz mit csinálni. Ne szakítsd meg vele a barátságot, nem azt mondom, de keress más barátokat is. Legyen több jó barátod, ne csak ő. És legyenek köztük olyanok, akiknek az érzelmi kapcsolat szintén fontos. És akkor velük az érzelmekről, a mostanival meg azokról, amikről eddig beszélgettetek, azokról lesz szó.
2020. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, eddig is ilyen volt és van mikor mással is ilyen, és őszintén nem értem miért. Csak, most érzem kicsit ennek a hatását. Nem akarom ráerőltetni az érzelmességet, csak mégis jó lenne tudni mire gondol.
2020. nov. 27. 23:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én együtt érzek veled. Ha szeretnél írj rám, én meghallgatlak és beszélgetek veled az érzéseidről. Nekem normális, hogy idegenek megosztják magukat nekem, nagyon nyitott vagyok.


A barátnőd viselkedése azt sugározza, hogy kevés figyelmet fordít az érzéseidre, kevésbé érdekled őt. Te nyitott vagy a beszélgetésre, érzelmeske vagy, és szeretnéd megosztani magad, de nem reagál rád. Ezt szeretnéd megoldani, de nem tudsz rá kérdezni, mert nem szereti ha erről kérdezed, hogy így haladni sem tudsz ebben.


Veled nincs semmi baj. Se azzal, hogy ilyen vagy, de azzal, hogy a másik nem figyel rád. Ne vágyj olyan emberek figyelmére, akik nem adják meg neked, mert így egy kényszeres szorongás, lehangoltság alakul ki. Vágyj figyelemre, és örülj ha megkapod bárkitől, de ne légy szomorú, ha nem jön el ez a lehetőség egyhamar.


Írd le neki, amit érzel aziránt, amit csinál a szemedben. Hogy szeretnéd vele megosztani magad, de úgy érzed nem figyel, nem reagál, te pedig igyekszel beleadni magad a kapcsolatotokba, és ez rosszul esik neked.


Elfogadással tudsz nagyon sok állapoton túl lépni. Elfogadod, hogy nem tudja megadni azt, amire vágysz. (természetesen ettől még próbálkozhatsz kihozni belőle ezt)

Amikor elfogadod, elengeded. Hagyod, hogy legyen, és lenyugszol. Részletesen is ki tudnám fejteni.


Úgy tűnik nem pitiáner dolog ez, ha téged ilyen mélyen érint. Én komolyan venném. :)

2020. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!