Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudom elfogadni, hogy...

Nightlover kérdése:

Hogy tudom elfogadni, hogy magányos vagyok és nem beleőrülni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvass, ismerkedj, regisztrálj be társkeresőkre..stb
2019. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elfogadni szeretném nem elmulasztani :)
2019. aug. 7. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy soha magányos. Egyetlenegy ember van neked ott az te magad. Ha te megváltozol, akkor nyitottabb is leszel az ismerkedésre és rengeteg gátat letudsz magadról szabni, hogy beengedd az embereket az életedbe. :) Tudom, én is voltam magányos, igaz nincsenek sok barátaim, de nem a mennyiségre megyek, hanem a minőségre. :)
2019. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső stb-t NE! Hülyékre ne hallgass! És nem kell beletörődni ha nem vagy olyan lúzer korunkbeli trash akkor szerethető vagy!;)
2019. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valójában arról van szó,hogy érettebb és értelmesebb vagyok a korosztályomnál, ezért nem találok senkit aki megértene. tényleg sokáig próbálkoztam. tudom, hogy nemmarad ez örökké így, de jelenleg szeretném úgy várni azt az idő,mikor nem leszek majd ténylegesen magányos,hogy közben nem emészt fel az egyedüllét és megértetlenség.
2019. aug. 8. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én hülye vagyok az tény, de a gondolkodásom annyiba érettem hogy nem szeretem a trendet meg a bulizást stb, de attól még ugyan úgy szeretném jol érezni magam stb csak nem megy.. De amúgy irhatsz ha szeretnél, kiváncsi vagyok te hogy értetted ezt :)
2019. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!