Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem hagy nyugodni? Mit...

Miért nem hagy nyugodni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég történt egy igen rejtélyes dolog velem,ami nagy fájdalmat okozott. Az egyik internetes barátom csak úgy eltünt egy 3-4 hónapja.voltak betegségei és aggódom h valami baj történt vele. De ezt senkitől sem tudom megkérdezni mert nemnagyon ismertem a haverjait. Eltelt egy csomó hónap és nem hagy nyugodni ez az egész. Próbáltam nyomozni de nagyon semmire se mentem.Ezalatt a pár hónap alatt simán elengedhettem volna de nem megy.Válaszokat előre is köszönöm!

2020. nov. 29. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebookon látható az ismerőslistája? Van olyan akiről tudod hogy közeli a viszonya? Ha igen, írj neki üzenetet.
2020. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát.. Nemtudom.. Lehet h van. De nem vagyok benne biztos h ő az. De megprobálok ráirni vagy ilyesmi
2020. nov. 29. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha nem ismered senkijét, az azonos vezetéknevűek a listán lehet, hogy rokonai.
2020. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!