Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnátok, illetve...

Mit reagálnátok, illetve gondolnátok egy ilyen szituációban egy adott emberről?

Figyelt kérdés
Adott egy jó ismerős. Volt munkatárs. Felhív valamelyik éjjel 02:00 órakor videochaten. Természetesen én nem vettem fel... hogy hív már valaki ilyenkor csak úgy, hogy meg sem kérdezi, hogy hívhat-e? Megkérdeztem miujság, hogy van. És erre azt válaszolja hogy csak azért írt vagy hívott mert nincs akivel perpill beszélgessen, és unatkozik.... Ti mit reagálnátok egy ilyen mondat után? Mert én nyomatékosan annyit írtam hogy "ok, joejt akkor" és szerintem nem szándékszom többet beszélni vele.
2020. nov. 29. 20:14
1 2
 11/12 Fsms ***** válasza:

cégnél volt hasonló sztori ott az ember nem vette fel a telefont , utánna a hívő öngyilkos lett. Szomorú volt az embert évekkel később is nyomasztotta.


nincs esetleg lelki baja? ha nincs fel sem venném.

2021. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is sértő lenne, ha bàrmikor is igy hivna fel vki, hogy csak mert nincs jobb éppen.

Meg unaloműzőnek használna stb.

2021. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!