Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátság?

Hármas barátság?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik hármas barátság?

2019. aug. 29. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2019. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hogy érted a hármas barátságot? Három ember barátkozik egymással? Vagy egy embernek van két barátja?
2019. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha arra gondolsz hogy hárman közös barátok vagyunk, összejárunk, és ha nincsen ott, nem beszéljük ki a harmadikat... Akkor igen, létezik (igaz mi már óvoda óta szülői közbenjárás nélkül lettünk barátok.)
2019. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem. Ketten mindig szorosabb kapcsolatba kerülnek
2019. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig működhet.

Mi is hárman voltunk legjobb barátnők 2-3 évig, aztán kábé egy éve bejött a képbe egy negyedik osztálytársunk is. Messengeren felvették őt a csoportunkba is, suliban már velünk lógott. Egy ideig magyon jóba voltunk mind a négyen, aztán én kezdtem eltűnni a kis csapatunkból. Kihagytak a programokból (nem szóltak róla, külön 3-as csoportot csináltak, és ott beszélték meg), ketten jobb kapcsolatban lettek egymással, értitek. Most nyáron összesen egyszer találkoztunk így négyesbe, viszont ők hárman többször (ma is elmentek vásárolni). Mondjuk egyik héten elkísért egyikőjük moziba, mert egyedül mentem volna, de mivel nagykn unatkozott otthon, eljött velem.


Tehát szerintem egy darabig biztos működik, viszont egy idő után szinte biztos, hogy ketten szorosabb barátságot fognak kialakítani, vagy épp kibeszélik a harmadikat.

2019. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Persze, de soha nem lesz egyenlő a barátság mértéke a három ember közt.

Én a középsuli négy évét ilyen "hármas barátságban" töltöttem. Először én meg az egyik lány voltunk legjobb barátok, hozzánk csapódott egy harmadik. Pár év múlva az én legjobb barátnőmnek pasija lett, elmaradozott, akkor a másik lány meg én lettünk jobban jóban. Aztán neki is pasija lett, akkor a két kapcsolatban lévő lány lett közeli barátságban, én lettem a távolabbi. És így tovább... Szóval időnként mindig változott, hogy ki kivel van közelebbi kapcsolatban. De ettől függetlenül mindhárman szerettük egymást. :)

2019. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát létezik persze, és nem feltétlenül beszéli ki két ember a harmadikat, de szerintem a hármas barátságon belül mindenkinek kialakul a másik két emberrel más más kapcsolata, így lehetséges hogy az egyik ember kiszorítva érzi magát .
2019. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 15 éve működik és nem vagyunk egyikükkel sem szorosabb barátságban, mint a másikunkkal, tényleg egyensúly van köztünk. Ritka, de nem lehetetlen.
2019. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem működhet apukámnak is hármas barátsága van 25 éve és tök jól működik
2022. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem ... tapasztalatból mondom
2022. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!