Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmmel ovi óta legjobb barátnők vagyunk, bár annyiszor nézett le, és hagyott cserben, hogy az én részemről nem feltétlenül nevezném ezt "legjobb" barátságnak. Amikor vele vagyok boldog vagyok, meg nagyon sok közös van bennünk, de valahogy mégsem érzem azt a pluszt. Tudom, hogy bunkón hangzik, de már egy hete nincs suliban (beteg) és valahogy sokkal jobban érzem magam. És úgy néz ki, a jövőben is ugyanabba a suliba fogunk járni, de nem egymás miatt, hanem mert ugyanaz érdekel minket. Mit kéne tennem? Ez az utóbbi érzés nagyon elgondolkodtatott. Hagynom kéne ezt a barátságot? Elég bunkóság lenne, ha elmennénk ugyanabba az osztályba, és eddig a legjobb barátnőmnek neveztem, de a suli első napján már levegőnek nézem. Nem tudom mit tegyek...
2020. dec. 8. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kissé elnyomhat a "barátnőd". Ha lenéz és cserben hagy, akkor ez nem barátság, csak kihasznál. Én elmondanám neki, hogy mi a bajom, miért nem jó nekem a társasága, hogy kapjon valami magyarázatot, aztán jegelném. Az mindenesetre nem túl szerencsés, hogy megint egy osztályba kerültök...
2020. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem hagyd majd Úgyis találsz jobb barátnőt, igazából amúgy velem is történt már ilyesmi... Bár eléggé más volt a helyzetem De történt már velem ilyesmi,, és a végén én jöttem ki rosszul,, Szóval szerintem hagyd,... még mielőtt olyan rosszul járnál mint én
2020. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!