Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy barátommal történt szomorú eset miatt énis sírok?

Figyelt kérdés

Semmit nem akart az életében jobban, mint egy gyereket. Most 23 évesen kiderült, hogy terhes, majd egyszerre tudta meg hogy ikrek és méhenkívüli. Műtötték ami jól sikerült. Olyan szinten sokkba lettem énis, és nem tudom mitől, meghogy ez normális-e.

23/F


2020. dec. 9. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális dolog. Át érzed azt, amit a barátod; szeretem ha egy ember empatikus és ezt ki is mutatja. Jó barát lehetsz! 🤗
2020. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi rendellenes nincs ebben, hiszen bele tudod magad élni a másik örömébe és bánatába is. A másikkal megosztott bánat fél bánat, de a másikkal megosztott öröm - dupla öröm. Rád az első vonatkozik: neki félbánat, mert a másik felét Te akaratod ellenére is (inkább tudtodon kívül) átvállaltad.
2020. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én akkor is sírtam, amikor csak leírta, hogy mi történt vele pár éve. (Akkor még nem ismertem.) Normális mert együtt érzünk velük. Érzékenyek vagyunk.
2020. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!