Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz ötlet lenne újra találko...

Rossz ötlet lenne újra találkozni a gimáziumi nagy szerelmemmel és a feleségével?

Figyelt kérdés
Ez az egész igazából egy nagyon hosszú történet, ezzel a sráccal soha nem voltunk együtt csak nagyon jó barátok voltunk és én egy idő után elkezdtem többet érezni. Ő viszont összejött éppen az egyik barátnőmmel viszont velem is jóban akart lenni olyannyira hogy voltak akik azt hitték, hogy bejövök neki (csak talán magának sem vallja be). Akkor nekem nagyon nehéz volt és végül úgy döntöttem a gimnázium után hogy teljesen megszakítom velük a kapcsolatot. Azóta is együtt vannak sőt össze is házasodtak elég fiatalon gimi után. Nagyon sokszor kerestek és próbálták velem felvenni a kapcsolatot mind a ketten, de évekig nem voltam rá vevő és sosem mondtam el miért. Most újra találkozni szeretnének velem és az a furcsa hogy főleg a srác invitál. Én már úgy vagyok vele egy kicsit hogy ez az egész nagyon régen volt és talán jó lenne egyszer találkozni csak úgy a szebb időkről nosztalgiázni. Igazából nekem azóta több kapcsolatom is volt nem arról van szó hogy éreznék valamit iránta csak valahogy félek ettől a találkozástól hogy furcsa lesz meg hogy esetleg megkérdezik hogy miért nem akartam velük találkozni éveken keresztül...

2020. dec. 17. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá hogy időközben rájöttem hogy ez a barátnőm mindig borzasztóan irigy volt rám, valószínűleg ez is az oka hogy megromlott a kapcsolatunk. Irígy volt a tanulmányi eredményemre, arra ahogy kinézek a családomra, az anyagi helyzetünkre és valamiért többször az a pasi kellett neki akivel én jóban voltam...
2020. dec. 17. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz ötlet újra találkozni velük. Sok idő telt el és már nem vagytok tinik, biztos tudjátok felnőttek módjára kezelni a dolgot. Ráadásul ők többször kerestek téged, úgyhogy biztos szeretnek téged.
2020. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát egyszer találkozz velük aztán meglátod, legyen e folytatás. Érdekes hogy ennyire kitartóak veled kapcsolatban, én már rég föladtam volna a helyükben. Azt semmiképp se mondd el hogy vonzódtál a fiúhoz.
2020. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is nagyon furcsa. Én is pont ezt mondtam, hogyha valaki annyira passzív lenne velem mint amilyen én vagyok velük akkor már régen nem keresném.
2020. dec. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!