Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek? Toxic barátság?

Most mit tegyek? Toxic barátság?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy barátnöm akit kb 5 hónapja ismerek. Jól kijövünk, beszélgetünk stb viszont én szinte soha nem számíthatok rá ha baj van, ö viszont rám mindig. Mondani is szokta hogy annyira nem vagyok neki fontos, de azért szeret. Most megismerkedett egy csávóval, akit dobott pár hét után (minden héten más palival kavar), össze is vesztek a csávóval aztán, de elötte kitalálták hogy megszivatnak engem. A csávó fake profillal rám írt és beszélgettünk, meg szédített, nudeokat kért amiket el is küldtem neki, mert végre örültem hogy valaki figyel rám. Ennek a barátnömnek órákig áradoztam róla, ö pedig tetette a hülyét. Engem biztatktt h kuldjek a csávónak még több nudeot, amit elis kuldtem neki, de késöbb kiderült, hogy csak jót röhögtek rajtam a hátam mögött. Tisztában vagyok vele hogy mindketten toxic emberek, és folyton visszakönyörgik magukat az életembe, hogy aztán újra megbántsanak. Ök már azóta rosszban vannak, de velem mindketto beszel. A csávóba ennyi idö után is szerelmes vagyok, pedig van amikor napokig sz*rba se vesz, a csaj pedig ha nincs kedve, nem ír vissza, nem veszi fel, tehát ö is leszar akkor is ha tudja hogy fontos. Megkéne szabadulnom tölük, de nem vagyok képes megbántani öket, a csaj pedig sokat segít az életemben elérni dolgokat amiket egyedül nem tudnék, mert túl félénk és naív vagyok. A csávót pedig tudom hogy kihasznál, de ennek ellenére is szeretem és nem tudom elengedni. Az életem nem halad a legjobb irányba, és ök néha le-vagy felhúznak. Rajtuk kívül viszont nem számíthatok kb senkire, nincsenek nagyon barátaim. Most nem tudom mit tegyek, mert nem akarom elveszíteni öket, de nem is akarok velük maradni.

2020. dec. 18. 01:33
 1/4 anonim válasza:
76%
Voltam hasonló cipőben, írj privit, segítek. :)
2020. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy, már bocs.

Te is tudod, hogy nem igazi barátok, ilyeneket tesznek és még te ezek után nem akarod őket megbántani??? Amúgy érdekelné egyáltalán őket, hogy nem beszélsz velük többet, ha napokig nem is válaszolnak?

Rájuk sem számíthatsz, ezt is leírtad az elején...

2020. dec. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el mi fog meg bennük amiért nem tudod őket elengedni? Tényleg nem értem
2020. dec. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Azt lehet hülyènek nèzni aki hagyja.

Amit egyedül elèrsz ès amikor kèpes vagy egyedül boldogulni az èletedben akkor leszel igazàn erős.

Ezt a kèt szarhàzit pakold ki az èletetből minèl előbb.

Porig alàznak. Ők is szànalmasak de te is amièrt engeded.

2020. dec. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!