Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan dolog, amit megbánta...

Van olyan dolog, amit megbántatok, és visszafordítanátok? Ha igen, mi az? Barátság terén

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán az volt a hiba, hogy túlságosan kiadtam magam embereknek és hagytam, hogy egy alkoholista brigád a süllyesztőbe vigyen...
2020. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néhány régebbi, ígéretes, tönkrement barátságomat nem hagynám csak úgy elúszni a fene nagy büszkeségem miatt.
2020. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Büszke voltál bocsánatot kérni?
2020. dec. 18. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak büszke voltam kezdeményezni a békülést.
2020. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó barátságomat elrontották az érzelmek. Jobb lett volna ha nem jön elő egyikünkből sem, de ha már előjött, nem kellett volna teret engedni neki. Így már se szerelem, se barátság nincsen.
2020. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem voltam vele őszinte. Persze csak később jöttem rá arra, hogy annak kellett volna lennem. Mindketten vonzódtunk a másikhoz, viszont erre is csak utólag figyeltem fel. Ő volt az az ember, akire tényleg bármikor számíthattam.
2020. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 senior10 ***** válasza:

Jóval hamarabb át kellett volna látnom a szitán. Így évekkel az eset után, már egyértelmű, hogy mire ment ki a játék. Csak azt bánom az egészből, hogy azt kis görényt (egyébként gyerekkori jó barát volt) nem vágtam jól hátba egy szívlapáttal vagy 5-ször.

De ha meglátnám az utcán biztos türtőztetnem kéne magam, hogy ne vágjam minimum pofán, pedig több mint 10 éves már a történet, de akkorát csalódtam benne, hogy még most is elkap az ideg ha eszembe jut.

2020. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem bíznék!!! Senkiben!
2020. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szintén a büszkeség....

Lassan 2 éve,hogy nem beszélünk egy olyan baráttal,akivel eddig is csak online tudtunk a távolság,meg a féltékeny barátnője miatt. Jó kérdés,hogy ki miatt lett vége,ő zárta le csak úgy a semmiből a dolgot,vagy a barátnője kavart be. Sokáig azt hittem,hogy minden szálat elvágott így nyilván nem is próbáltam már keresni. Aztán nemrég megláttam egy másik közösségi oldalon,igaz,szinte teljesen üres a profilja,mintha nem is használná,de nem tudtam rávenni magam,hogy írjak.... egyrészt ez az idő már túl soknak tűnik....másrészt -ugye ezzel kezdtem- ott a büszkeségem. Ha ott is felkeresem,akkor én leszek a lerázhatatlan kolonc a nyakában,én meg senki fejében nem akarok ilyen képet festeni magamról. Szóval a lehetőség még most is megvan rá,hogy felkeressem,és minden nap meg is bánom,hogy nem keresem,de közben mégsem tudom magam rávenni.

2020. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!