Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a barátaim sose írnak rám...

Ha a barátaim sose írnak rám de én már belefáradtam abba hogy mindig én irok akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Gondoltam személyesen is elmondom nekik de nem tudom hogyan reagálnának :/ Amikor az egyikükre ráírtam kérdeztem hogy van beszélgettünk de ő egyszer nem kérdezett vissza hogy velem mi van ez elég szarul esett. És élőben ha találkozunk minden rendben de messengeren sose írnak. Van valaki ugyanígy? Ti mit csináltatok ebben a helyzetben?

2020. dec. 20. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
barátaim vannak és nem álbarátok.
2020. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, 1-es igazat írt, és keress új barátokat. Nincs sok választásod. Sajnálom. Részvétem.
2020. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha sose írnak, te meg belefáradtál, akkor ne írj te se. Probléma megoldva.
2020. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha elmondanád nekik, akkor se változtatnának a dolgokon. Tapasztalat. Tényleg hagyd figyelmen kívül őket, és probléma megoldva.
2020. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Majd úgy jársz, mint én. Az összes hamis barátot, egyoldalú kapcsolatot leépítettem, így mostanra nincs senkim. Azt sem venné észre senki, ha meghalnék. Viszont szuper jó társaság vagyok magamnak, senki miatt nem kell bosszankodnom.
2020. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Úgy vagyok, mint az 5-ös. Nem írtam senkinek, és nem is keresett senki, hogy mi újság, hogy vagyok. Ja, de akkor kerestek, amikor kellett volna valami segítség! Hát a nagy lóf.aszt!

Nincs is barátom, ha beszélgetni támad kedvem, tökéletesen kielégítenek a netes beszélgetések egy vadidegennel, még az is többet ér, mint az ál-barátok.

2020. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Álbarátok
2020. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már többször is kezdeményeztél,akkor most náluk a labda. Hagyd,ne írj te se egy darabig és kiderül,hogy kik voltak tényleg a barátaid. Mert azok keresni fognak.
2020. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor eldőlt mit csinálok. Baszki de rossz hogy ennyien vagyunk ebben a helyzetben :((
2020. dec. 21. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Van ennél rosszabb is, csak ne tudd meg és tapasztald meg. Pláne most a járvány ideje alatt.
2020. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!