Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segítsen, mit tegyek?

Valaki segítsen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk barátok lányok, és megeggyeztünk, hogy mindenki illatgyertyát vesz a masiknak karácsonyra. Most latom, hogy az egyik csaj kuldte a képet a becsomagolt ajándékokról, és mindenkinek vagy 3 ajándékot ad. Most szarul erzem magam, mert én tényleg csak gyertyákat vettem, plusz 1-1 apróságot. Valami ötlet, hogy mit csináljak, ilyesmi?
2020. dec. 21. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Adnék neki egy illatgyertyàt. Màr csakazertis!
2020. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés, persze csak az milyen mar, hogy en kapok tok sok jo, szep dolgot tole en meg adok neki egy gyertyat...
2020. dec. 21. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok, nézd meg a linket amit elküldtem, az illatgyertya karcinogén, azaz rákkeltő hatású, és sok káros anyagot tartalmaz. Én magamnak vettem ilyeneket, de miután olvastam róla, milyen mérgező anyagokat tartalmaz, kidobtam....
2020. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2# nem ez a milyen már!


Hanem az hogy megbeszéltétek a gyertyàt es milyen már a masikat kinos helyzetbe hozni??

2020. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*én be is ràgnék erre. Ez minden csak nemes gesztus!
2020. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyet értek, de nem szeretnék ebből nyílt vitát, és a szándéka nem hiszem, hogy ez volt.
2020. dec. 21. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja vagy nem gondol a màsikra hogy esne ez a màsiknak? Akkor legyszi legalabb te jelezd a többieknek is hogy valtozott a terv nagybevasarlasra!
2020. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy ez szemetseg volt, de ez a helyzet mar adott. Szerintetek vegyek meg valamit, vagy mit csinaljak?
2020. dec. 21. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy segít-e (még) a válaszom, de őszintén szólva én nem vennék több dolgot csak azért, mert a másik azt csinálta.

Az ajándékozásnál nem a mennyiség a lényeg. De ha nagyon zavar hogy kicsit többet kapsz, valami nagyon személyes, apró dolgot adhatsz még mellé, ami akár mondjuk kézzel készített. Az ilyenek a legértékesebbek :)

2020. dec. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!