Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt minek vegyem a részéről?

Ezt minek vegyem a részéről?

Figyelt kérdés
Van egy jó fiú barátom. Pár napja történt, hogy kettesben maradtunk, majd átkarolt, simogatott, puszilgatott, ölelgetett. Sokszor ürügyet keresett, hogy megérintse akár az arcom, akár a testem. Magához húzott, hogy bújjak oda. Ez órákon keresztül így ment. Bólogatott is de azért sokszor próbáltam más irányba vezetni a beszélgetést. Viszont a baj ott van (ezért sem engedtem hogy folytassa a bókolást, vagy az arcomat simogassa, nehogy megcsókoljon), hogy barátnője van. Hozzá tenném nagyon enyhén ittas voltam és napok óta nem beszélünk.

2020. dec. 22. 01:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat *bókolgatott
2020. dec. 22. 01:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Többet érez irántad. Ha ezt úgy csinálta, hogy barátnője van az még rosszabb...


Én fiú vagyok és nekem is van lány barátom de eszembe nem jutna puszilgatni meg letapizni. Maximum az ölelés fér bele.

2020. dec. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerelmes
2020. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahj annyira nehéz. Mert nekem nagyon tetszik de amíg barátnője van eszembe se jut közeledni felé.
2020. dec. 22. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt ugye vágod, hogy ugyanezt veled is eljátszaná?


Ha összejönnétek akkor úgyis lenne egy másik legjobb lány barátja akivel a te hátad mögött kavarna.


Döntsd el megéri e.

2020. dec. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most te lány vagy, vagy fiú? Ha fiú vagy, határozottan mondd meg neki, hogy ezt hagyja abba, ha lány vagy, akkor jól cselekedtél, de miért vagy ittas???
2020. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És azért mert baráti összejövetel volt és ott iszogattunk kicsit
2020. dec. 23. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ebben a történetben az nem kerek, hogy szépen megvárta, amíg becsiccsentesz (azaz romlik az ítélőképességed), mielőtt rád mászott.


Amúgy ez bármi lehet attól kezdve, hogy "de jó lenne megdugni" odáig, hogy komolyabbat is szeretne. Akárhogy is, nem biztos, hogy megéri ezen tipródni, mert nagyon nem korrekt a pasas.

2020. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a piára szavazok,ha jozanúl is ezt teszi akkor be jössz neki..🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
2020. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap este üzenetben "flörtölt"
2020. dec. 24. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!