Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hányan vagyunk olyanok akiknek...

Hányan vagyunk olyanok akiknek nincsen egy barátja sem?

Figyelt kérdés

Jelenleg mi a munkád vagy mit tanulsz?

Szereted?

Ha igen miért?

Ha nem miért nem?


Mit szoktál szabadidődben csinálni? Ha lehet minél részletesebben írd le.


Régebben volt barátod vagy barátaid?

Ha voltak,mi történt velük?

Miért nincsenek barátaid?

Szeretnél még szerezni vagy feladtad?


Hogy érzed magadat álltalában?

Párkapcsolatilag hogy állsz?


Milyen korú és nemű vagy?



2020. dec. 22. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10essel nagyjából hasonlóak vagyunk, én is írhattam volna annyi különbséggel, hogy nekem néha hiányzik 1-2 barát, de nagyon zárkózott vagyok. Ha valakivel pl munkahelyen egész nap együtt vagyok, akkor ki tud alakulni akár barátság, de sajnos egyedül ülök egy irodában (adminisztrációs munka), és ha csak pár percre jön be néha valaki, azzal nem tud kialakulni semmi, nekem ahhoz több idő kéne sajnos. Pedig hiányzik nagyon, hogy legyenek hozzám közel álló munkatársaim, régen mindig voltak. A barátok valami miatt mindig eltűntek. Pl volt egy barátnőm iskolás korunk óta, aztán egy munkahelyre kerültünk, féltékeny lett rám mert többet kerestem, végül fel is mondtam, annyit piszkált.. Volt egy fiú barátom, ő meghalt. Volt egy másik fiú barát, ő szerelmes lett belém, én csak barát akartam lenni, ezért letiltott mindenhol. És még sorolhatnám, jelenleg van pár ismerős, akivel beszélünk néha, de barátnak nem mondanám őket sajnos. Párom van, több mint 10 éve, vele már csak barátság van köztünk, teljesen kihűlt a kapcsolatunk sajnos. Szabadidőmben szeretek főzni, takarítani, na nem viszem túlzásba, de jó érzés ezeket csinálni. Szeretek olvasni, kirándulni, de sokszor munka után csak lefekszek az ágyra és a telefont nyomkodom, ide írok, vagy nézek valami műsort, facebookot nézegetem.. Összességében általában kicsit rossz a hangulatom a fentiek miatt, valamint amiatt, mert több családtagom is meghalt mostanában, de szokott azért jókedvem is lenni, történik azért sok jó dolog is, apróságok. És él bennem a remény, hogy jobb lesz az életem, mert most nem vagyok igazán boldog.

39/N

2020. dec. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vanak barataim de csaladosok es tars nelkul sar ilyenkor de hat aki nem tudja elfogadni sorsat kösse fel magát
2020. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!