Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez sok idő egy barátságban?

Ez sok idő egy barátságban?

Figyelt kérdés
Haragban váltunk el, előtte 7 éven at nagyon jó barátok voktunk. Eltelt 6 év, nem tudom megérné-e felkeresni. 6 év nagy idő?

2020. dec. 30. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, hogy mekkora harag volt köztetek és milyen idősek vagytok.
2020. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan ~7 év után váltam szét egy barátommal, aztán ~3-4 év kihagyás után találkoztunk újra tavaly. Sokat változtunk mindketten, sose volt olyan szoros a kapcsolatunk, mint jelenleg, szóval megéri felvenni vele újra a kapcsolatot, hátha. :)
2020. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már tök más emberek vagytok, mint akkor, szóval kétféleképpen is elsüthet. Amit a kettes ír a ritkább eset, de egy próbát megér. Csodára viszont ne számíts, lehet, hogy annyira más irányba változtatok, hogy tök feleslegesen keresed meg. Addig nem tudod amíg nem teszed meg, veszítenivalód nincs.
2020. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem merek valahogy ráírni. Mindig mikor közös képeken látom pár barátjával, elgondolkodom hogy vajon emlékszik-e még rám és kellek-e én az életébe
2020. dec. 30. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7 évig közeli barátok voltatok, akkor csak nem felejtett el, ez nem olyan kis idő. Írj rá, különben csak magad fogod emészteni vele.
2020. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van
2020. dec. 30. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!