Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak mit gondolnátok egy...

Férfiak mit gondolnátok egy Nőről ha megtudnátok ,hogy Night Clubba dolgozott ? Elfogadnátok barátnőnek ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 21:46
1 2
 11/14 anonim válasza:

Visszakérdezek: az jobb, ha nem dolgozott ilyen helyen és előadja, mennyire erkölcsös és hűséges típus, aztán csak később kezdenek csepegni az infók, hogy ingyen is lefeküdt mindenkivel, aki két lábon jár (jó esetben)?

Van egy mondás, mely szerint k****ból lesz a legjobb feleség...emögött nyilván az van kis túlzással, hogy ő már nem fog félrelépkedni csak azért, hogy az önbecsülését ezzel kényeztesse és kipróbálja, hátha mással jobb, mint veled...hanem jobb eséllyel gondolja komolyan, hogy melletted lehorgonyoz.

És van egy olyan mondás is, hogy "csendes tóban lakik a béka"...vagyis a szűzieskedő csajoknak nagyobb eséllyel nem csak kemény múltjuk van, hanem jelenük is...

2021. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hatoska, miért oltod szegényeket? nem tehetnek róla, hogy ott dolgoznak. "ezt dobta a gép" mondta az egyik, saját bevallása szerint. :)
2021. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12.

nem kekeckedésből:)

hanem mert ott van,látom milyen közönyösen kezeli mindenki,ami engem elszomorít.

ezért flörtölök vele 1 kicsit,hátha jobb kedve lesz.

meg am kiskoromban is ezt láttam.

nem tudtam faterommal olyan helyre menni,ahol ne talált volna be egy nőt,akit meg lehet viccelni és mosolyra fakasztani haha

2021. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 moozygoo ***** válasza:
Nem, kizárt.
2021. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!