Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor mindig is ezt gondolta...

Akkor mindig is ezt gondolta vagy a harag beszél belőle?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat voltunk együtt és jól éreztük magunkat. Sajnos mindkettőnk hibájából összevesztünk, már nem is beszélünk. A közös érdeklődési körünk hozott minket közel. Akkor még tisztelte hogy nagy a tudásvágyam és szeretek új dolgokat megismerni, mivel ő is ilyen. Délutánonként órákat beszélgetett velem. Összeveszés óta ebben is lenéz, szerinte élettelen vagyok. Akkor hogy tudott annyit beszélgetni egy élettelennel? Én legalább szakmailag is tiszteltem a veszekedés után is

2021. jan. 10. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Eddig is ezt gondolta
Valójában tisztel csak a harag beszél belőle
12 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent mond az ember amikor dühös, és igazából csak azok tudnak minket felbosszantani, akiket kedvelünk. Úgyhogy biztos hogy nem vagy közömbös neki. Főleg hogy órákat tudtatok együtt beszélgetni, ez is azt jelenti, mivel nem mindenkivel képes az ember erre.

Béküljetek ki, ha kell, tedd meg te az első lépést. Mondd el neki hogy hiányzik a barátsága, és szeretned megbeszélni a félreértést.

2021. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!