Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem voltak igaz barátaim, akikkel tényleg önmagam lehettem volna és ki tudtam volna bontakozni. Nyilván haverok vannak/voltak, de velük 1-2 havonta találkozok egyszer-kétszer. Nem tudtam senkivel mélyebb, baráti kapcsolatot kialakítani. Sokszor tettem az emberekért a barátság érdekében. Mindig kitettem magamét, de soha nem kaptam vissza semmit. Próbáltam egy korrekt és egyenes ember lenni. Minden ismerősömnek megvan a maga baráti köre. Azt vettem észre, minél hitványabb és gerinctelenebb valaki, annál több ember oda van érte. hét Nem tudom mit ronthattam el, de valamit nagyon. Már 19 éves lettem és kiléptem a “gyerekkorból”, szóval már sokkal nehezebb. Gimnáziumban mindig próbáltam barátokat találni, de nem sikerült. Elvagyok sokszor egyedül és mindig igyekszem elfoglalni magam, de mégis ember vagyok.

2021. jan. 11. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nehéz ügy, nekem is nehezen ment. De végül neten sikerült.
2021. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sityu69 válasza:
95%
Ajánlom a különböző érdeklődési körökre szakosodott közösségeket. Be tudsz lépni discord szerverekre, ahol emberekkel ismerkedhetsz, de a való életben is vannak klubok, ahova belépve összeköti az ott lévő embereket egy közös érdeklődési kör. Gondolkozz el azon, hogy mi érdekel téged, mint személyt, és aztán kezdj el kutakodni a neten, közösségek után. Az említett discord szerverek jó indulási alapok, azokkal érdemes kezdeni. Ha ismersz egy második nyelvet, akkor pedig egy még nagyobb világ nyílik meg számodra ;)
2021. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minél idősebb az ember, annál nehezebb.

Én 32 vagyok. 3 éve húzhattam le a wc-n a 16 éves barátságomat. Azóta csak ilyen energiavámpírok vannak, akik a maguk szarában hullámzanak, és ennyi az össz témájuk.

Lazulni, független dolgokról beszélni velük nem lehet.


Neten én is próbálkoztam, de mindig eljött az a pont, hogy erőltetetté vált a dolog. Nem tudom, miért...

2021. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ènis így vagyok vele. Soha egy igaz barátom se volt. De el kell ezt fogadni, manapság szerintem egyre több gerinctelenebb ember van, nem mindig azt a jót kapod vissza amit adsz. Ha valakivel esetleg barátkozni szeretnèl, előbb probáld meg ismerni jobban stb, ès biztos vagyok benne hogy előbb utóbb sikerül igaz barátot szerezned. Csak legyèl kitartó, ha valaki melletted akar lenni jóban rosszban az melletted is lesz.
2021. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!