Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek tartós/igazi...

Miért nincsenek tartós/igazi barátaim?

Figyelt kérdés
Voltak jó barátaim, de egyik napról a másikra elhagytak. Például most nyáron nem tudom miért egyik nap nem írt többet egy barátnőm...mostanában kezdek kibékülni vele, de neki már új barátai vannak és inkább velük van, de nekem nagyon rossz, hogy én otthon ülök, de ő rakja ki a posztokat, hogy milyen jól érzi magát a barátaival. Nekem most annyi szerencsém van, hogy 8.-os vagyok tehát jövőre új iskolába megyek és remélem ott majd lesznek új barátaim, de addig még több mint fél év és én most barátok nélkül szenvedek. Tudtok tanácsokat adni, mert így nagyon rossz nekem?!

2021. jan. 10. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
nincs tanács. hozzá kell szokni. mindenki közönyös, nem törődik az embertársával, főleg ha van utánpótlás. ha egyik pillanatról a másikra senki más nem állna valakivel szóba, csak te, egyből meg lennél találva.
2021. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Használj tartósítószert
2021. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!