Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen? (Többi lent)

Miért vagyok ilyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megunom a barátságaimat. Úgy érzem egy idő után, hogy kellemetlen. Csak nyűg, új barátokat akarok. És a régiekkel már nem érzem magam jól. Ez egy eléggé negatív tulajdonságom, mert egy, úgy váltogatom az embereket, mint más a mobilját, kettő, ugye a kapcsolatot hasznos lenne megtartani, mert még kitudja mikor jön jól, de nem tudom, mert már kellemetlennek érzem, mert meguntam. Hogy érjem el, hogy ne unjam meg a barátságokat? Velem van a gond nem velük, nem arról van szó, hogy rossz barátokat kerestem, mindenkivel ezt csinálom. Egy ideig szívesen barátkozom velük, aztán egy idő után úgy érzem itt az ideje felégetni a kapcsolatot.

2021. jan. 14. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátság nem arról szól, hogy "ki tudja, mikor jön jól", hanem arról, hogy szereted a másik embert. Ismerd meg és szeresd őket! A legunalmasabbnak látszó ember lelkében is vannak érdekes és értékes dolgok. A baráti kapcsolat ne arról szóljon, hogy mi elég érdekes számodra, mert akkor egy idő után valóban semmi nem lesz elég érdekes. Tegyél valami jót velük, pusztán csak azért, mert nekik jó. Barátsággá csak nehéz helyzeteken keresztül válik egy kapcsolat. Persze kevésbé mély kapcsolatokra is szükség van. Ezeket inkább haverságnak, vagy ismeretségnek hívnám. Ezek nem baj, ha arról szólnak, hogy csak úgy elvagytok, és jól érzitek magatokat, de ezek sem arra valók, hogy majd jól jöjjenek valamikor. És ha épp nem vágysz a haverokra, nincs semmi baj, de felégetni fölösleges ezeket a kapcsolatokat is.
2021. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!