Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátnőket?

Hogy szerezzek barátnőket?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, rengeteg barátnőm volt régen,de 2 éve mióta a párommal vagyok az összes baratnőm szép lassan elvesztettem. (Nem össze vesztem velük, csak eltávolodtunk és azóta köszönni se köszönünk egymásnak.) Azóta egyáltalán nem birok senkivel sem összebarátkozni. Mással nagyon közvetlen vagyok és azonnal eltudok velük mindenről beszélgetni, de valahogy ez a saját korosztályomnál nem megy. Mit tegyek?
2021. jan. 17. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te hibád, én is pontosan ezt tapasztalom. Próbálkozok, aztán hátha. A barátság nem korhatáros és nem is függ a nemtől, bár nem sokat segít, egyik korosztály és nem se nyitott rá.
2021. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak annyira rossz így barátok nélkül és mindenképp szeretnék rajta valahogy változtatni.
2021. jan. 17. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz, de ez van. Idővel hátha nyitottabbak lesznek rá, mondjuk ha elmúlik a járvány.
2021. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
neked is a társaságot tanácsolom,sportot a szabadban. legyél kezdeményező.
2021. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Erzso0929 válasza:
Leszek a barátod.:3 L17
2021. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!