Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak, akik fiú-fiú barátságb...

Vannak, akik fiú-fiú barátságban használják a "szeretlek" szót?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen
2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Látszik hogy a homofóbok mennyire fejletlenek érzelmileg. Bizonyít mindent. Heteroként sem gondolom hogy gáz bizonyos esetekben a "szeretlek barátom, tesó, haver" szót használni, szoktam, a barátaim is szokták. Majd a barátnőinktől megkérdezzük hogy melegek vagyunk-e.
2021. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nekem egyszer mondta az egyik haverom, akibol nem neznem ki, hogy meleg lenne, de en nagyon gaznak es kinosnak tartottam.
2021. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem?? Ti sem dumáltatok még akkor részegen haverokkal.
2021. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Én heteró vagyok, de mondtam már józanul is. Tényleg szeretem a haverom, Ő is engem, nem vagyunk láternsek sem, hogy is mondjam.. nem nagyon szeretnek az antifák, na. :D
2021. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
68%
Én lány vagyok, de szerintem nem gáz. Részemről aranyosnak találom, hogy 2 fiú ilyen jó barátságban van. Most egy "szeretlek tesó, köszi hogy segítettél" nem b.zis. De azért messengeren szivecskézni meg 2 percenként írni kicsit uavarba ejtő, de még mindig NEM GÁZ😊
2021. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, a két legjobb barátommal rendszeresen, és érdekes módon mindegyik képes a szót megfelelően értelmezni :) Mindhárman fiúk vagyunk.
2021. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Azok a srácok akik a disco wc-ben leveszik egymást szájjal.Tapadós harisnyanadrágokat hordanak stbstb.Nem vagyok homofób ne értsetek félre de egy férfi nem szeretlekezi le a haverját.Másképp fejezem ki magam.Nem is férfias...bár a mai srácok inkább már lányok,tisztelet a kivételnek.Ezért van egyre több meleg.Nem tudom mit szólna bármelyik haverom ha azt mondanám neki h szeretlek😄de nem köszönném meg😄
2021. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
18:49-es, szerencsére nem te döntöd el, hogy mi a férfias :)
2021. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!